„Chápu internet, ale líbil se mi nápad fotografií“ : 64letá žena prokázala, že se můžete stát modelem v každém věku, pokud se milujete

Sarah Jane Adamsová se nikdy nepovažovala za krásu a od mládí byla přesvědčena, že její vzhled je nejobvyklejší. I možná podprůměrně.

Po padesáti letech se však Sarah-Jane stala ikonou stylu pro tisíce žen po celém světě a díky její popularitě dokázala splnit svůj drahý sen.

.

64letá Sarah Jane Adams má dvě dospělé dvojčata, milující manžel a milovanou malou firmu. Sarah Jane prodává vintage šperky, kterým rozumí lépe než cokoli jiného.

Jednoho dne ji její dcery přesvědčily, aby si na Instagramu vytvořily účet pro nahrávání fotografií šperků.

.

„Chápu internet, ale líbil se mi nápad fotografií,“ říká Sarah Jane.

„Začalo se nahrávat fotografie šperků na podporu vaší firmy. Nejprve jsem mělа velmi málo odběratelů. “

.

Bylo by jich málo, kdyby Sarah Jane nikdy nezveřejnila svou vlastní fotografii na síti. Spíše pro zábavu, než z touhy předvést se.

Přestože na tomto obrázku stála proti obvyklé bílé zdi v běžné sportovní bundě, po několika hodinách se počet jejích předplatitelů několikrát zvýšil.

.

Dnes má žena, která neočekávala, že se stane modelem v tak úctyhodném věku, 182 tisíc odběratelů. Sarah Jane neobarví vlasy a stále se obléká jako v mládí.

.

Nakonec se stala skutečným modelem a dokonce i tváří reklamní kampaně Adidas!

.

Proč ne? Jen se podívej, jak jde:

1.

.

2.

.

3.

.

4.

.

5.

.

6.

.

7.

.

8.

.

9.

.

10.

.

11.

.

12.

.

Share