Emma Smetana prozradila, co musí rodina dělat, aby byla šťastná: „Co nejvíce se hádat, to je důležité“

Emma Smetana se proslavila jako zpěvačka a moderátorka. Nyní je pro ni prioritou hudba, které se věnuje se svým přítelem Jordanem Hajem, a také její rodina. Partneři spolu vychovávají dvě dcerky. Píše o tom web Ženy.iPrima.cz.

Na konci roku 2016 se Smetana poprvé stala maminkou, narodila se jí dcera Lennon. V dubnu 2021 přivedla zpěvačka na svět dceru Ariel.

Jejich rodina je šťastná, partneři se společně věnují hudbě a koncertování, spolu s dětmi chodí na různé akce a jezdí na dovolenou.

V rozhovoru pro ShowTime Smetana na otázku, jaký je její recept na spokojenou a šťastnou rodinu, odpověděla, že by byla ráda, kdyby ho měla.

Přesto na některé věci upozornila. „Důležité je ale spolu co nejvíce mluvit. Co nejvíce se vlastně hádat, protože se prostě díky tomu vyčistí vzduch,“ prozradila Emma.

Kromě toho si její dcery brzo uvědomily, co je smysl pro humor, takže si často dělají legraci a smějí se i sobě navzájem.

Důležité podle ní je také to, když se lidé neberou příliš vážně. Díky tomu může být vše mnohem lehčí.

Zajímavostí je také to, že si její dcery půjčují oblečení rodičů.

Lennon a Ariel údajně říkají, že věci jejich rodičů jsou jejich společné.

PSALI JSME: NATÁLKA JIRÁSKOVÁ SE PYŠNÍ ŠTÍHLOU POSTAVOU, KRÁSU ZDĚDILA PO MAMINCE: „NOHY AŽ DO NEBE. NEJKRÁSNĚJŠÍ,“ REAGUJÍ SLEDUJÍCÍ

PŘIPOMÍNÁME: TENTO SVĚT OPUSTIL ZNÁMÝ SPISOVATEL A SCENÁRISTA: SPOLUPRACOVAL SE ŠAFRÁNKOVOU A PAULOVOU

Share