„Energie domova závisí na tom“ : Jaké věci by měly být okamžitě vyhozeny z domu a které opustit

Každý dům má mnoho věcí: nové, staré, darované, koupené, zděděné. Některé se používají k dekoraci interiéru a jiné mají funkční účel.

V každém případě mají všichni určitou energii a ovlivňují atmosféru v domě různými způsoby .

.

Redaktoři zeptali se léčitelů a kouzelníků, co všechno přináší štěstí do domu a které by měly být okamžitě zlikvidovány, pokud existují. Možná na tom závisí i vaše blaho.

Neodvažujeme se nic říct, ale v každém případě je dobré to vědět.

ENERGETIKA VĚCÍ

Začněme s dobrým a povíme vám, jaké věci je třeba mít doma.

Říká se, že přitahují štěstí, prosperitu, pozitivní myšlenky a chrání zdraví obyvatel.

POZITIVNÍ ENERGETICKÉ VĚCI

Květiny v květináčích

Kvetoucí rostliny se podílejí na negativní energii od majitelů. Pouze je tu jedna věc: stává se to pouze tehdy, pokud se lidé starají o květiny.

Oblečení kůže

Někteří lidé se bojí zvířecích kůží na stěnách nebo jako koberce. Mají však velmi dobrou energii, přispívají ke zvýšení materiálního stavu a chrání získané. Můžete je tedy umístit do kanceláře a zvýšit tak zisky a kapitál.

Sušené květiny

Možná vás překvapí, protože mnozí říkají opak. Sušené květiny umístěné ve váze a vytvářející druh kytice přispívají k pocitu pohody, bohatství, zdraví a pohodlí.

Neutralizují negativní energii. Pamatujte, že předtím byly v každém vesnickém domě od stropu zavěšeny svazky trávy nebo uvíznuty v překladech.

Postavy zvířat

Postavy vojáků, válečníků, hnízdících panenek, které se navzájem opakují a jsou umístěny v řadě, jsou vynikajícím prostředkem k očištění energie.

Sloni, kteří jdou jeden po druhém a zmenšují se z větších na menší, jsou univerzálním symbolem pohody.

Polštáře s výšivkou

jsou považovány za talisman manželské lásky. Pokud jsou na polštářích květiny – jedná se o zdravotního záchranáře, pokud obrazy lidí nebo zvířat – chrání před nebezpečím, pokud krajina – to pomůže k úspěchu ve vašem úsilí.

Ale existují věci, které přitahují negativní energii do domu . Neměli byste je uchovávat, i když s nimi jsou spojeny dobré vzpomínky.

NEGATIVNÍ ENERGETICKÉ VĚCI

Vnitřní pantofle

Mluvíme o starých opotřebovaných pantoflích nebo nových, ale s otvory. Přitahují negativní energii. Pokud jsou pantofle roztrhané, musí být vyjmuty z bytu.

Horolezecké rostliny

Živé rostliny, jejichž stonky stočí stěny, nemohou být uvnitř domu. Přitahují k sobě různé nemoci. Jejich výhonky by měly být uspořádány tak, aby kudrnaté stonky tvořily kouli v květináči.

Můžete nainstalovat drátěný rám. Ale pokud je rostlina mimo dům, navenek, pak je to jen k dobru – váš dům je chráněn.

Květiny jako macešky by se neměly pěstovat doma. Tradičně přistávají na hrobech.

Palma

Nikdy do domu nepřivezte prezentovanou palmu – to je velký zármutek. Můžete si ji koupit sami, ale vzít to od hostů za to nestojí.

Pokrmy s vadami

Bez ohledu na to, jak se vám jídlo líbí, ale pokud je prasklý nebo se od něj odlomil kus, musíte ho bez lítosti vyhodit. Štítek symbolizuje rodinu. Vadné nádobí naznačuje možné problémy ve vztahu.

.

Jehličnany

Jehličnany ve váze jsou vhodné pouze během novoročních svátků. Udržovat je doma po zbytek roku je špatné znamení. Mohou se vyskytnout zdravotní problémy.

Věřte tomu nebo ne, je jen na vás. Ale v každém případě má každá věc svůj vlastní příběh, takže věnujte pozornost emocím lidí v okamžiku, kdy vám dají dárek. Také se zbavte zbytečných věcí včas. A nezapomeňte sdílet užitečné informace se svými přáteli na sociálních sítích!

Share