Eva Adamczyková ukázala realitu StarDance: Tance přirovnala ke světovým závodům

Eva Adamczyková rozhodně dokázala překvapit diváky StarDance. Teď vědí, že je nejen známou sportovkyní, ale i skvělou tanečnicí. Na každý tanec se však dlouho připravuje, je to opravdu těžké.

Na sociálních sítích se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem ukázala realitu a některé tance přirovnala ke světovým závodům.

Eva Adamczyková / Zdroj: Instagram.com

Oba už byli unavení, takže po tréninku si trochu popovídali o tancích a snowboardingu.

Valčík byl podle olympijské vítězky jako trať na Olympiádě v Číně, s tím byla spokojená.

Jive však pro ni byl náročnější tanec, přirovnala ho k Zimním olympijským hrám, které se konaly před pěti lety v Jižní Koreji.

Rumba byla podle ní jako Mistrovství světa v gruzínském městě Bakuriani. „Vůbec to tam nejelo… vůbec jsem si to neužívala,“ prozradila Adamczyková, která tehdy šampionát vyhrála.

Quickstep přirovnala k mistrovství světa v USA v roce 2019. „Ze začátku sešup, a pak to mělo takový proud, jako quickstep. Běžíš a občas si hopkneš,“ popsala závod sportovkyně.

Slowfox byl jako Mistrovství světa, které se koná v roce 2021 ve Švédsku. Podle ní tehdy neustále foukalo proti.

PSALI JSME: NASTAL VELKÝ DEN MILIARDÁŘE RICHARDA CHLADA: „OFICIÁLNĚ SE STANU PANÍ CHLADOVOU,“ PROZRADILA KÁNSKÁ

PŘIPOMÍNÁME: 95LETÁ YVETTA SIMONOVÁ VYPADÁ FANTASTICKY A PROZRADILA SVÉ TAJEMSTVÍ: CO DĚLÁ, ABY BYLA VE SKVĚLÉ KONDICI A MĚLA DOBROU NÁLADU