Eva Pavlová chystá svůj první projekt: jak chce pomáhat Čechům

Petr Pavel se stal prezidentem 9. března. Poté s manželkou Evou Pavlovou navštívili několik evropských zemí a zúčastnili se některých akcí v České republice. Nedávno ale první dáma oznámila, že chystá vlastní projekt.

Eva Pavlová před časem řekla, že chce pomáhat zranitelným skupinám obyvatel, proto se chce věnovat projektům, které budou užitečné.

Petr Pavel a Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

Důležitými tématy jsou pro ni vzdělávání a výchova i pomoc v sociálnía zdravotní oblasti. Pomoc podle ní potřebují rodiny s dětmi s postižením, samoživitelky a samoživitelé nebo děti, které trpí rozvody svých rodičů.

První dáma svůj plán ještě nepopsala, ale nedávno řekla, že brzy představí web.

Petr Pavel a Eva Pavlová / Zdroj: Instagram.com

„Přemýšleli jsme se spolupracovníky, jak se této oblasti věnovat, a přišli jsme na to, že webové stránky budou asi tím prvním, čím bychom mohli pomoci,“ cituje Pavlovou server Aktuálně.cz.

Na webu hodlá poskytovat důležité sociální informace, kde by se pomoc občanům měla propojit s některými nabídkám, které se jich týkají.

Petr Pavel a Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

To znamená, že to bude určitá první pomoc, například tam budou odkazy, díky kterým lidé pochopí, co by měli dělat. Web je prý připravený, ale zatím se stále jedná o financování.

PSALI JSME: EVA BUREŠOVÁ POSLALA VZKAZ TELEVIZI PRIMA: JAK NA JEJÍ VÝČITKY REAGOVALO VEDENÍ

PŘIPOMÍNÁME: „ROZPADLA SE MI RODINA, KAPELA A MĚL JSEM MILIONOVÉ DLUHY“: OTEVŘENÁ ZPOVĚĎ MARKA ZTRACENÉHO

Share