Eva Pavlová založila svou nadaci a představila ji: „Jako první dáma jsem se rozhodla tuto příležitost využít“

V březnu se Eva Pavlová stala první dámou. Chtěla se věnovat charitě a měla v plánu založit svou nadaci. Se svými spolupracovníky založila fond a v pondělí ho představila.

Děti, senioři a samoživitelé jsou těmi skupinami občanů, kterým chce první dáma pomáhat, chce zlepšit kvalitu jejich života.

Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

Eva Pavlová plánuje také podporu mládeže v inovativních projektech, které budou mít pozitivní dopad na společnost.

Pro děti je podle ní důležité vzdělávání a rozvoj. Dalším důležitým tématem, kterým se bude její fond zabývat, jsou rodinné hodnoty.

Petr Pavel a Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

Sponzory na to manželka prezidenta Petra Pavla zatím nemá a údajně je nebude shánět.

Fond by měl být financován především z prodeje uměleckých děl od českých výrobců a dalších předmětů. Pravděpodobně brzy bude spuštěn e-shop.

Eva Pavlová / Zdroj: youtube.com

„V životě každého z nás přichází chvíle, kdy máme možnost přispět k lepší budoucnosti. Jako první dáma jsem se rozhodla tuto příležitost využít,“ cituje Pavlovou server Aha!

Podle ní si na jejím webu pavlovaeva.cz „každý najde to své, pokud nějakou pomoc hledá“.

Eva Pavlová / Zdroj: tv.blesk.cz

Mezitím nadace bývalé první dámy Ivany Zemanové skončila v likvidaci. Nadační fondy dalších bývalých prvních dam České republiky stále pomáhají mnoha skupinám občanů.

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ PROZRADILA, JAKOU MÁ PORUCHU: „JE TO TAK ABSURDNÍ, JE TO BIZÁR“

PŘIPOMÍNÁME: MILAN PEROUTKA SE OBJEVIL NA KONCERTU V OUTFITU ZA 52 TISÍC: JEHO GARDEROBA SE DÍKY MANŽELOVI VÝRAZNĚ PROMĚNILA

Share