„Existuje hranice a on ji překročil“ : Manžel se rozhodl udělat tetování s tváří své ženy, ale foto je stydno ukázat lidem

Takový obrázek si mohl vybrat pouze člověk s originálním smyslem pro humor.

.

Muž se rozhodl potěšit svého milence a udělat si tetování se svým obrazem, ale druhá polovina úsilí neocenila, a to není překvapivé.

Panker muž je smutek v rodině, protože jen člověk s velmi originálním smyslem pro humor si mohl vybrat takovou fotografii.

Existuje mnoho způsobů, jak prokázat svou lásku druhé polovině, ale muž jménem Joker James McGraw si vybral extrémní a riskantní způsoby. Chtěl, aby jeho žena byla vždy kolem něj, ale byl trochu přehnaný a každého překvapil.

Kelly McGraw se přiznala, že ona a její manžel, Joker, chodili 24 let (a manželé byli od dětství přátelé), kteří dělali vtipnější vtipy, ale v jednu chvíli si dívka uvědomila, že už nebude schopna překonat svého partnera:

„Žertovali jsme jeden druhého kolem 24 let a v určitém okamžiku je opravdu děsivé, jak daleko to může jít.“

Zpočátku chtěla sama Kelly žertovat druhou polovinu a učinila z něj velmi zábavný účes, ale neočekávala, že by se jí tak originálním způsobem pomstil.

Žolík se přiblížil ke své ženě a přiznal se, že má na stehnech tetování – jejich společnou fotografii. Sladké, pomyslíte si, ale nebylo to tady, protože ten chlap má opravdový smysl pro humor.

Pro tetování si Joker vybral obrázek, kde dívka chrápe s otevřenými ústy.

.

Stojí za to říci, že Kelly ztratila dar jazyka, když viděla nové tetování:

„Byla jsem vyděšena, nemohla jsem uvěřit svým očím. Tato fotka byla jen nechutná a byla na tom.“

Se vší loajalitou ke svému smyslu pro humor se dívka rozhodla, že žerty jsou trochu šílené:

.

„Existuje hranice a on ji překročil. Ne, jsme normální rodina, jen náš žertík se vymkl kontrole. Teď už se na to nemohu dívat, aniž bych se zasmála, ale zpočátku jsem byla ve šoku.“

Přestože Joker zjevně nezanedbával žádné prostředky, jak porazit svou ženu v humorné soutěži, nezohlednil ani jeden bod: nechtěla ustoupit.

„Raději chodí a rozhlíží se, protože karma je zlá. Než se pomstím, budu myslet velmi dobře. Protože to musí být něco chladnějšího,“ řekla žena.

Share