Felix Slováček a Helena Vondráčková vyrazili na party na Tenerife: jak si to užili

Podnikatel Vlasta Hájek a jeho žena, bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová založili před rokem na Tenerife realitní kancelář. Proto se manželé rozhodli uspořádat velkolepou party. Píše o tom server eXtra.cz.

Pozvali své přátele, na španělský ostrov přiletěli lidé z různých zemí. Dorazili tam také saxofonista Felix Slováček a zpěvačka Helena Vondráčková.

V Česku před několika dny začalo sněžit a některé české celebrity se rozhodly odletět na španělský ostrov, kam byli pozváni na party. Slavný hudebník Felix Slováček tam vyrazil se svým kamarádem.

Felix Slováček / Zdroj: Instagram Zuzany Belohorcové

Dorazilo tam i mnoho dalších známých osobností. Na večírku zazpívala i legendární zpěvačka Helena Vondráčková.

Saxofonista a zpěvačka se po svých vystoupeních vrhli na parket. Hudebník ji vyzval k tanci, ten večer si určitě užili. Lze říci, že oba předvedli skvělý tanec.

Felix Slováček a Helena Vondráčková / Zdroj: Instagram Zuzany Belohorcové

Na večírku nechyběly ani další celebrity. Vystupovaly tam zpěvačky Natálie Grossová a Markéta Konvičková. Hvězdy českého showbyznysu se na Instagramu pochlubily fotografiemi a videi.

PSALI JSME: POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ S OTCEM JAROMÍRA JÁGRA: CO O DOMINICE BRANIŠOVÉ ODHALILO PARTE

PŘIPOMÍNÁME: DCERA VÁCLAVA KOPTY A SIMONY VRBICKÉ PROZRADILA, JACÍ JSOU JEJÍ RODIČE DOMA: “SVÉ HERECTVÍ VYUŽÍVAJÍ POŘÁD”

ČTĚTE TAKÉ: OLGA LOUNOVÁ, KTERÁ SE POPRVÉ STALA MAMINKOU, SDÍLELA PLÁNY NA VÁNOCE: „MI SE VŠÍM POMŮŽE“

Share