Fotograf Karla Gotta prozradil, jak se zpěvák setkal se Stevenem Seagalem a žebrákem v Kanadě: „Ten Steven mě naštval“

Legendární zpěvák Karel Gott byl jednou z těch českých hvězd, které vystupovaly nejen v Česku a na Slovensku, ale i v mnoha dalších zemích. Zpíval na koncertech i v Kanadě. Jeho fotograf František Jirásek prozradil, co se jim stalo během jednoho takového kanadského turné. Píše o tom portál Aha!

Písně Karla Gotta poslouchali fanoušci z různých zemí světa, zpěvák měl své publikum i v Kanadě. V zahraničí si však užíval anonymitu, v Česku to nebylo možné.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

Na některé situace ale nebyl zpěvák zvyklý. Během kanadského turné, které se konalo zhruba před 12 lety, navštívili Karel Gott, František Jirásek a saxofonista Felix Slováček jeden bar.

Tehdy kolem nich procházel americký herec Steven Seagal. Podívali se na něj, herec je pozdravil, řekl jim „good evening“. České hvězdy mu odpověděly a také ho pozdravily.

Steven Seagal / Zdroj: youtube.com

„Na to se na mě Karel podíval a řekl: ‚Františku, ten Steven mě naštval, on mě nepoznal‘,“ cituje Jiráska server Super.cz.

Fotograf také vyprávěl další příběh, který se týkal žebráka. Stalo se to ve Vancouveru. Žebrák šel za Karlem Gottem, chtěl peníze. Zpěvák mu odpověděl, že nemá peníze, ale má jen zlatou kartu.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

„Pak se nás ptal, proč šel zrovna za ním, tak jsme mu říkali, že na dálku poznal, že je z nás nejbohatší,“ dodal František Jirásek.

PSALI JSME: „HÁDÁME SE“: VERONIKA ARICHTEVA PŘIZNALA, ŽE TRIO 3V1 MÁ PROBLÉM. CO HEREČKA PROZRADILA

PŘIPOMÍNÁME: DARA ROLINS A PAVEL NEDVĚD SI POSTAVÍ DVA DOMY: ZA KOLIK KOUPILI POZEMEK PRO DŮM V ZAHRANIČÍ

Share