„Fotograf by už neměl sundat ošklivé slzy“ : Dívka si oblékla na svatbu šaty babičky a získala srdce

Jordan Cleverly, 23letá dívka žijící v Boise, Idaho, nabídku svého mladého muže přijala, ale rozhodla se udělat nečekaný krok.

Protože šaty pro nevěstu jsou doslova nejdůležitější věcí, Cleverly přemýšlel, jestli by mohla staré šaty znovu použít, což jí dává zvláštní smysl.

Nakonec se rozhodla, že si znovu oblékne šaty své babičky, ale rozhodla se, že jí to překvapí.

.

Aby mohla splnit sen, musela Cleverly projít několika různými fázemi. Nejprve musela tajně získat šaty od babičky bez její vědomí.

Když to udělala, Cleverly připojila švadlenu, aby ji obnovila a přizpůsobila. Samotné šaty pocházejí z roku 1962.

Bylo to krásné s dlouhými rukávy z krajky. Naštěstí byly všechny přechodné kroky úspěšné a Cleverly dokázala šaty úspěšně a tajně obnovit.

Po veškeré práci byla Cleverly připravena udělat skvělý dárek pro její babičku. To vše se stalo večer při zkoušce obřadu.

.

Ačkoli je obvykle vidět nevěstu nejprve u ženicha, Cleverly se domnívala, že za těchto okolností by její babička měla být první.

Aby zachytila ​​zvláštní okamžik, najala profesionálního fotografa jménem Courtney Peterson, který celý proces vyfotografoval. Když byli všichni na svém místě, Cleverly vyšel vena a zamířila k babičce.

Po chvíli se zdálo, že Jensen přesně ví, co se děje. Jelikož se vdávala ve stejných šatech, nemohla si Jensen na tu chvíli vzpomenout.

.

Clever vysvětlila:

„Zdálo se mi, že žárovky mizely, když mě viděla přicházet k ní. Nezapomenete, jak vaše svatební šaty vypadají“.

Přestože byl tento okamžik úžasný, v jádru má trochu smutku. Jak se ukázalo, Jensen se stala vdovou dva roky před Cleverlyho narozením.

Výsledkem bylo, že když šaty vrátily všechny emoce, ženy se rozplakaly. Objali se a Peterson vyfotil několik dalších fotek. Nakonec měla Jensen slova pro vnučku. Clever vysvětlila:

„Když jsem se konečně rozhodla, že fotograf by už neměl sundat ošklivé slzy, objala babičku a ona zašeptala:

„Vzala jsem si se svým přítelem ze školy v těchto šatech, „a na chvilku se zastavila a pak se zakousnutým dechem dech, řekla: „Teď děláš to samé.“

Příběh a krásné fotografie se od té doby staly virovými, mnoho uživatelů se rozhodlo je sdílet.

.

Především příběh Cleverly a Jensen ukazuje, jak magické mohou oživit pocity svatby, a také vytvořit vzpomínky, které budou uloženy po celý život.

Chytré rozhodnutí nosit tyto šaty pro Jensena znamenalo hodně. Přemýšlela o tom dobře a najala fotografa, který tuto chvíli zachytil.

Přestože Cleverly a její manžel budou brzy také šťastní, její gesto vůči babičce bylo silným projevem lásky.

Share