„Fotografie se rozšířila jako virus po celém světě“ : Úsměv tohoto dítěte dává naději tisícům srdcí po celém světě

Jedna malá holčička se stala skutečnou inspirací pro mnoho rodičů, jejichž děti se předčasně narodily. Fotografie usmívající se Freya, která je na tomto obrázku pouze 5 dní, se rozšířila jako virus po celém světě.

Dívka se usmála k uším svých milujících rodičů, Davida a Lauren Vigne. Nyní se jí říká „nejšťastnější dítě na světě“.

Freya se narodila na Den díkůvzdání v roce 2014, její hmotnost byla pouze 1,7 kg. Průměrná hmotnost novorozence se pohybuje od 2,5 do 5 kg.

Lauren, matka dvou dcer, se týká:

„Mluvila jsem s ní a zeptala se:“ No, pošlete obrázek tátovi? “ Toto je obrázek, který jsem s lidmi vždy chtěl sdílet, protože se mě to tak dotklo.

„Dali jsme kopii malým sestrám v nemocnici a když jsem tam dorazil, aby porodila druhou dceru, fotka stále visela v jejich odpočívárně.“

.

Těhotenství Loren postupovala obtížně. Ve 28. týdnu se žena potýkala s preeklampsií – komplikací, ke které dochází během těhotenství, kdy se krevní tlak významně zvyšuje.

Lékaři prokázali, že srdeční frekvence plodu klesá a že je naléhavě nutné mít císařský řez.

Všechny obavy však zmizely po narození malé Freyi. Nakonec se Lauren rozhodla podpořit ostatní rodiče předčasně narozenými dětmi a sdílela fotografii na blogu Birth without Fear.

Od té chvíle se Freyin obraz se svým oslnivým úsměvem rozšířil jako virus do virtuálního světa. Byl zveřejněn na Facebooku, kde zaznamenal více než 35 tisíc repostů a více než 300 tisíc lajků.

.

Letos v listopadu oslavuje zářivá Freya své páté narozeniny.

„Abych byla upřímnou, je to nejlepší, co se nám stalo,“ říká Lauren.

„Když jdeme do obchodu, ona je nejpřátelštější, pozdraví všechny, se kterými se setká.

Je velmi zábavná, velmi šťastná. Na tomto obrázku, kde je pouhých 5 dní, vidíte její postavu, a když se na ni podíváte hned, pochopíte, že se nezměnila. Zůstala tím velmi šťastným dítětem. “

.

To je skvělá zpráva pro všechny rodiče, kteří se bojí porodit v předstihu!

Share