Gynekolog překvapil ženu při prohlídce: podíval se na obrazovku, a začal počítat

Webbové měli úžasnou svatbu, po které se dozvěděli, že budou mít dítě. Pár to neplánoval, ale osud rozhodl jinak. Bethany otěhotněla, a pár se připravoval na porod dítěte.

Bethany a Tim Webb/Zdroj: poradnytsya.info

Pár navštívil porodnici, a lékař během vyšetření je opravdu překvapil. Podíval se na obrazovku, a začal počítat. Lékař uviděl, že v břichu má žena až čtyři děti.

Bethany Webb/Zdroj: poradnytsya.info

Webbové byli opravdu překvapeni, protože žili v malém bytě, a vůbec nebyli připraveni na výchovu až čtyř děti. Pomohla jim matka manžela, ke které se pár přestěhoval.

Auto/Zdroj: poradnytsya.info

Pár si pořídil větší auto, a také začal nakupovat všechno, co jejich budoucí děti potřebuji. Bethany pravidelně navštěvovala nemocnici, kde jí lékaři řekli, že nezvládne porodit sama.

Děti Webbových/Zdroj: poradnytsya.info

Museli jí provést císařský řez, v důsledku čeho se Bethany stala matkou čtyř krásných a zdravých děti. Rodina děla všechno, aby jejich děti byly šťastné, a moc se ji to daří. Rodičovství si moc oba užívají.

Děti Webbových/Zdroj: poradnytsya.info

PSALI JSME: KTERÝ HOLLYWOODSKÝ IDOL JE NA FOTCE: SKVĚLÝ HEREC SLAVÍ DNES 73. NAROZENINY

PŘIPOMÍNÁME: FANOUŠCI I KOLEGOVÉ JÍ ZÁVIDÍ: „HOUBAŘSKOU SEZONU POVAŽUJI ZA ZAHÁJENOU,“ IVA KUBELKOVÁ SE POCHLUBILA FOTKAMI Z LESA

Share