Hanka: Moje tchyně se na mě urazila, protože jsem ji nepozvala na narozeniny

Existují lidé, kteří si myslí, že jsou nejchytřejší! „Zdá se, že jde o mou tchyni,“ přiznala Hanka.

Žena/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

A pak vyprávěla: „Už před naší svatbou bylo zřejmé, že s paní Elenou pravděpodobně nenajdeme společnou řeč. I když jsem upřímně nechápala, proč ona nedokáže změnit své představy o životě.

Rodina/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Nedávno se na mě paní Elena urazila, protože jsem nepozvala všechny jejich příbuzné na oslavu narozenin. Můj manžel byl ten den v práci. Moje narozeniny letos připadly na středu.

Žena/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Obvykle pracuji na své narozeniny. A po práci se chodím s kamarádkami do kavárny. Vždy si máme o čem povídat. Poté si další víkend tradičně jedu k rodičům.

Ženy/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Letos se ale moje tchyně rozhodla změnit mé tradice a rozhodla se, s kým bych to měla oslavit.

Jako obvykle jsem s holkama oslavila narozeniny a jela domů. Následující víkend po mých narozeninách jsem jela jako obvykle k rodičům. Tchyně mi nepoblahopřála k narozeninám.

Ženy/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

Sama bez manžela k tchýni nechodím. Když jsme ale po třech týdnech navštívili manželovu matku, uvědomila jsem si, že se na mě zlobí.

V rodině mého manžela je zajímavá tradice. Pokud jste na narozeniny nepozvali všechny, neuvidíte ani dárky. Dozvěděla jsem se o tom loni v létě. Nedávno jsme se vzali a rozhodl jsme se, že narozeniny tradičně slavit nebudeme.

Můj manžel byl tímto návrhem trochu zaskočen. Ale takový nápad se mu líbil. Kvůli tomuto tématu jsme se s manželem už stihli několikrát pohádat.“

Pár/ ilustrační foto/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: Milá žena pomohla kotěti zůstat naživu: Vyrostlo a stalo se krásným kocourem

PŘIPOMÍNÁME: “Je mi skutečně nevěrný”: žena se před rokem provdala za hadrového panáka. Nyní se však začala trápit

Share