Heidi Janků se poprvé vyjádřila k videu, na kterém tančila na baru: co řekla

Před pár dny zpěvačka Heidi Janků, komik Štěpán Kozub a moderátor Leoš Mareš vyrazili do pražského baru Kozička, kde často odpočívají celebrity. Tu noc zpěvačka zpívala a tančila na baru. Ráno slavný moderátor zveřejnil na svém Instagramu video, lidé uviděli, jak to bylo. Teprve v neděli se Heidi Janků rozhodla to okomentovat.

Heidi Janků byla na Noc snů v baru Kozička. Zpěvačka se svými kamarády slavila až do tří ráno. Měla skvělou náladu a začala zpívat skladbu Když se načančám. Pak ale vyskočila na bar, kde dále zpívala, ale také tančila.

Na videu, které zveřejnil Leoš Mareš, bylo vidět, že dokonce několikrát ukázala kalhotky. Po takové party přišla i morální kocovina. Zpěvačka se k tomuto videu rozhodla vyjádřit až v neděli.

Vysvětlila, že se rozhodla to okomentovat poté, co jí mnoho fanoušků, zejména žen, napsalo spoustu příjemných zpráv. Byla jim za to velmi vděčná.

Heidi Janků / Zdroj: tv.blesk.cz

„Je pravda, že v pátek ráno bych se nejraději zahrabala hluboko pod zem a vylezla až na jaře,“ napsala na Instagramu Heidi Janků s tím, že po přečtení zpráv a komentářů změnila názor. Zveřejnila také několik takových zpráv.

Nyní je velmi ráda, že mnoho lidí má na život podobný náhled jako ona. Je šťastná, že si fanoušci uvědomují, že i v 60 letech se může člověk radovat ze života.

Heidi Janků / Zdroj: youtube.com

Kromě toho poděkovala novinářům, kteří o této situaci psali „více než smířlivě“. Heidi Janků popřála všem, aby si užívali života.

PSALI JSME: HEIDI JANKŮ PŘEKVAPILA VŠECHNY NA HVĚZDNÉ PARTY: ZPĚVAČKA TANČILA NA BARU

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE ŠAFÁŘOVÁ OSLAVILA 36. NAROZENINY: TENISTKA UKÁZALA ROZTOMILOU RODINNOU FOTKU

Share