Horoskop na pátek 28. února: Buďte pozorní a lépe čtěte řeč těla vašich kolegů a známých

Úspěch bude doprovázet ty, kteří se zabývají intelektuální činností – vědci, spisovatelé, novináři.

Zamyslete se nad důležitými otázkami, obraťte se na poradce pro intuici.

.

Beran

Je vhodné se vrátit k případům, které byly odloženy na dlouhou dobu, protože tentokrát konečně vytvoří příznivé podmínky pro jejich úspěšnou realizaci.

Býk

Při jednání s životním prostředím je důležité rozlišovat tvrdohlavost od hrubiánství a vytrvalost od přímočaré drzosti, jinak to může přinejmenším nelíbit.

Blíženci

Pravděpodobně schůzka s osobou, která vás spojuje s prakticky všemi „indikátory“ a stane se přítelem na celý život.Oplaťte mu stejnou kartou a získejte jeden v druhém životní oporu.

Rak

„Nezvládnutelná nabídka“ přijde od konkurenční firmy: možná nová pozice s odpovídajícím vysokým platem.

.

Lev

Po tvrdé práci ráno můžete – a měli byste! – věnovat se odpočinku: setkat se s přítelkyněmi, jít na návštěvu k příbuzným nebo jednoduše lehnout na pohovku.

Panna

Nedoporučuje se dávat cizím lidem nic – ani peníze v dluhu, ani sklenici soli – což může vést ke zničení energetické ochrany těla.

Váhy

Okolí, pokud se rozhodne dát jim, může být posloucháno, ale ne nutně – následovat jejich intuici bude nejlepším poradcem dne.

.

Štír

Štěstí, které bude tentokrát doprovázet, jak v profesionální sféře, tak v osobním životě, musí zmeškat „ocas“, takové šťastné okamžiky jsou vzácné.

Střelec

Nedávno nashromážděná únava potřebuje odpočinek, proto je nejlepší jít do přírody: charitativní roli hraje čerstvý vzduch a aktivní pohyby.

Kozoroh

Jakékoli finanční transakce slibují, že budou úspěšné – můžete podepisovat důležité smlouvy, uzavírat seriózní smlouvy a platit za veřejné služby.

.

Vodnář

Pro ty, kteří již dlouho přemýšleli o novém slibném projektu, je navrhováno, aby o něm rozhodovali bezprostřední nadřízení – s největší pravděpodobností bude iniciativu podporovat.

Ryby

Setkání se starým známým. Věřte však, že už jste se prokousali tím nejhorším a od teď se všechno bude jen zlepšovat.

.

Share