Iva Kubelková dnes slaví 46. narozeniny: Proč si nikdy nevzala partnera, se kterým žije už 20 let

Iva Kubelková se narodila v Písku před 46 lety, dnes slaví narozeniny. V polovině devadesátých let zahájila svou kariéru modelky, později se stala herečkou a moderátorkou. Již 20 let je jejím partnerem Georg Jirásek, se kterým má dvě dcery.

Ve 14 letech se přestěhovala s matkou do Prahy, kde později získala magisterský titul. V roce 1996 se přihlásila do soutěže Miss ČR a stala se první Vicemiss. Poté zahájila svou kariéru modelky.

Iva Kubelková / Zdroj: youtube.com

Později se začala věnovat herectví. Nejprve hrála v divadle, poté ztvárnila několik rolí v seriálech. Stala se také moderátorkou, moderovala pořady jako ShowTime, Sama doma nebo Jak se staví sen.

Podle serveru eXtra.cz se Iva Kubelková letos zúčastní 12. řady taneční soutěže StarDance, kterou vysílá Česká televize. Když nabídku dostala, informovala o tom vedení TV Prima, kde nyní pracuje.

Iva Kubelková / Zdroj: youtube.com

V minulosti byla partnerkou slavného hokejisty Jaromíra Jágra, se kterým chodila tři roky. Později se seznámila s podnikatelem Georgem Jiráskem, se kterým žije šťastně dodnes.

Partneři jsou spolu 20 let, ale nikdy se nevzali a nyní svatbu neplánují. „Kdo nás zná, tak ví, že nám to takhle vyhovuje a že svatbu nepotřebujeme. Možná k tomu někdy dojde, třeba nás holky přemluví, ale zatím papír nepotřebujeme,“ řekla před časem Iva Kubelková pro Blesk.cz.

Iva Kubelková / Zdroj: tv.blesk.cz

Slavná modelka, herečka a moderátorka je dvojnásobnou maminkou. S partnerem mají dvě dcery, 18letou Natálii a 14letou Karolínu.

PSALI JSME: PETR JANDA PROMLUVIL O OSLAVĚ SVÝCH 81. NAROZENIN: KOHO NA PARTY POZVAL

PŘIPOMÍNÁME: EVA PAVLOVÁ VYPADALA NA KORUNOVACI NEUVĚŘITELNĚ: S KÝM JI LIDÉ SROVNÁVAJÍ

Share