Ivana Gottová se po delší době objevila s dcerami na veřejnosti: Dámy se hodily do gala

Vdova Karlu Gottovi Ivana Gottová vyrazila v neděli se svými dcerami do společnosti. Strávily hodinu v restauraci na Žofíně. Dámy tam neodpočívaly samy, ale společně s kamarádkou.

Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Nedělní pěkné počasí bylo příležitostí k odpočinku na zahrádce. Server Blesk.cz píše, že Ivana Gottová se svými dcerami Charlottou a Nellou vyrazila do restaurace za Palácem Žofín.

Dámy tam mohly ochutnat různé lahůdky. Vdova po zpěvákovi a její kamarádka si dopřály prosecco a ochutnaly mnoho jídel.

Charlotte Ella Gottová / Zdroj: Instagram.com

Všechny si tento den užily, ve tři hodiny odpoledne restauraci opustily. Novináři zmíněného serveru popsali, jak dámy vypadaly.

Ivana Gottová si oblékla černé triko, sako a bílé džíny. Měla i kabelku přes rameno se zlatým řetízkem od značky Christian Dior, pantofle od stejné značky a brýle. Její outfit podle Blesku stojí více než 130 tisíc korun.

Charlotte Ella Gottová / Zdroj: youtube.com

Nelly Sofie se oblékla jako její maminka, měla na sobě černé triko, černou bundu, bílé džíny a bílé tenisky. Charlotte Ella zvolila modré tričko, černé kalhoty a tenisky.

PSALI JSME: SVĚT OPUSTIL BÝVALÝ ITALSKÝ PREMIÉR SILVIO BERLUSCONI: BOJOVAL S VÁŽNOU NEMOCÍ

PŘIPOMÍNÁME: NEZTRATILA ŠMRNC ANI PO SEDMDESÁTCE: FRANCOUZSKÁ PRVNÍ DÁMA SE UKÁZALA NA VEŘEJNOSTI A JE NA NI RADOST POHLEDĚT

Share