„Ivana nikdy nás s Dominikou neměla ráda. Karel byl jako můj otec“ : Timo Tolkki rozhodl se promluvit o životě v nejslavnější rodině Česka

Timo Tolkki se rozhodl vyprávět o životě s dcerou nejznámějšího českého zpěváka a také o jeho osobním vztahu s Karlem Gottem. Finský hudebník byl spolu s Dominikou Gottovou celých dvacet let.

Podle něj byli se Zlatým slavíkem dobří přátelé, kteří si každý týden volali.Nezapomněl ani na svůj nepříliš příjemný vztah s manželkou Karla Gotta Ivanou.

Timo Tolkki hodlá získat část dědictví po Karlu Gottovi, které by mělo být předáno jeho manželce Dominice Gottové.

.

Peníze jsou velmi velké, takže hudebník nebude ustupovat. Ale bývalý kytarista skupiny Stratovarius nemluvil jen o tom, vzpomněl si také na spoustu příjemných okamžiků.

Timo Tolkki prozradil, že se nejprve seznámil s maminkou Dominiky Gottové AntoniíZacpalovou. Stalo se to v roce 2000, tehdy poprvé přiletěl do Prahy.

Poté se dozvěděl, kdo je otcem její milované. V témže roce se Timo Tolkki seznámil s Karlem Gottem.

.

Karel přišel se svou partnerkou Ivanou Gottovou do restauracena Kampě. Timo Tolkki byl v tuchvili už trochu opilý.

„Po příchodu se okamžitě začali hádat. Byly to ale malichernosti. Ona mu na to řekla jen: ‚Miláčku!‘ Byl to divné“ povědělsvé vzpomínky Timo Tolkki.

Také podle něj byl Karel Gott spokojený s tím, že jeho starší dcera si zamilovala právě do Tima Tolkkiho.

.

Podle něj byl Zlatý slavík skvělý člověk a rychle se spřátelili. Karel Gott mu po této schůzce údajně napsal sms, ve které mu sdělil, že ho schvaluje.

Finský hudebník také vyvrátil informaci, že jim Český Slavík posílal peníze pro jejích rodinu.Přesně neví, jestli Dominika Gottová nějaké peníze dostavala, ale on osobně ne.

.

Timo Tolkki si ale dobře pamatuje, že jim Karel Gott koupil auto a že jeho manželka dostala 100 nebo 150 tisíc eur za odmítnutí dědictví.

Otce své manželky nazývá svým kamarádem.

„Skoro každý týden jsme si telefonovali. Během jednoho z posledních telefonátů mi řekl, že všechno bude zalité sluncem. Že na mě čeká hodně metalových projektů“ řekl Timo Tolkki.

.

Zná i všechny sestry Dominiky Gottové. O Lucii nemohl nic říct, protože je úplně jiný člověk a moc ji nezná.

Její mladší sestry, tedy Charlotte a Nelly, viděl několikrát.

„Řekl bych, že je Ivana hodně ochraňuje. Až příliš. V červenci, kdy jsem Karla viděl naposledy, za mnou přišla Charlotte a půjčila mi svou akustickou kytaru“ vzpomíná kytarista. Poté zahrál píseň Yesterday.

.

Timo Tolkki také řekl, že nemá žádný vztah s vdovou Ivanou Gottovou. Je pro něj negativním člověkem, protože údajně nikdy nemilovala ho a starší dcery Karla Gotta.

Podle svých slov za dvacet let stihl navštívit bertramku asi stokrát.

Zajímavostí v jejich biografii zůstává, že tajili fakt své svatby.Muzikant říkal, že to dělali, protože to chtěla Dominika Gottová.

.

Když se o tom Karel Gott dozvěděl, jen se divil, proč mu to neřekli dřív.

Také na otázku novináře, co by chtěl Timo Tolkki Ivaně Gottové říct, odpověděl, že nic.

„Nechci ztrácet čas s negativními lidmi. Když je kolem mě někdo negativní, rovnou mu řeknu, aby se vzdálil“ vysvětlil finský kytarista.

Timo Tolkki dlouho navštěvoval psychiatra a učil se, že na začátku je třeba myslet na sebe, aby byl klid.

Share