Ivanu Gottovou mnozí nemilovali, teď je to naopak : „Skvělé rozhodnutí, paní Ivano“

Ivana Gottová je dnes velmi oblíbená osoba a lidé její činnost hodnotí velmi pozitivně. Ale ještě před rokem, kdy byl její manžel Karel Gott naživu, nebyla mezi lidmi tak populární.

A mysleli na ni spíše negativně. Proč je dnes situace diametrálně opačná?

1

Ještě donedávna lidé Ivanu Gottovou neměli moc rádi. Zejména proto, že Karel Gott byl údajně poslední roky svého života pod jejím vlivem.

Monitorovala všechny jeho činy a prý psala jeho jménem na sociálních sítích. Vybírala také fotky, které měl zveřejňovat, jaké rozhovory poskytovat a jak se říká, i s kým by se měl kamarádit a s kým ne.

První podobné prohlášení zaznělo od zpěváka Milana Drobného, který se s Karlem Gottem léta kamarádil.

V červnu volal zlatému Slavíkovi, chtěl mu pogratulovat k narozeninám. Protože byli přátelé, tak se to stalo každý rok.

2

Také Milan Drobný se chtěl s Karlem Gottem dohodnout, až se budou moci sejít. Několikrát mu volal, ale Karel nikdy neodpověděl a nezavolal.

Zpěvák tehdy řekl, že s největší pravděpodobností nezvedá telefon kvůli své manželce, s níž Milan nemá nejlepší vztah.

„Určitě mu dala takový céres, že šel do televize a tam prohlásil, že už nejsem jeho kamarád. On je hodný a lehce řiditelný, což mi vadilo, že ona mu určuje, s kým se má a nemá bavit“ řekl tehdy Milan Drobný.

Vdova po Karlu Svobodovi Vendula Pizingerová ale prohlásila, že když Ivana začala chodit s Karlem Gottem, byla to jiný člověk. Ale postupem času se změnila a stala se jinou.

3

Mnozí začali Ivanu Gottovou nenávidět, když se dozvěděli, že se stala dědičkou téměř veškerého majetku jejího manžela.

Agenturu Karla Gotta, vlastnické právo k písním, tantiémy, užívání jména Karel Gott, nemovitosti včetně vily na Bertramce. Majitelkou všeho je nyní Ivana Gottová.

Údajně se neobešlo bez její účasti, aby se starší dcery Slavíka vzdaly dědictví. Tehdy Dominika Gottová a Lucie dostaly nepříliš velké částky ve srovnání s celkovým majetkem jejich otce.

Vše se ale změnilo poté, co Karel Gott zemřel. Jeho vdova Ivana Gottová začala získávat popularitu mezi lidmi.

4

Pro začátek byl zorganizován velkolepý pohřeb, asi to mnozí ani nečekali, i když zde pomohl prezident Miloš Zeman.

Poté začala komunikovat s fanoušky svého manžela prostřednictvím jeho sociálních sitích a jeho oficiálné stránky.

Pak ukázala lidem, kde je pohřben jejich idol, a také se neustále starala o to, aby se místo jeho pohřbu bylo v pořádku.

Určitě se to mnoha fanouškům líbilo. Ivana Gottová pochopila, co má dělat a aktualizovala aktivitu na facebookovém profilu Karla Gotta.

5

Byla to velmi jistá akce. Lidé napsali na Facebook tisíce pozitivních komentářů a poděkovali vdově za všechno, co pro ně dělá.

„Skvělé rozhodnutí, paní Ivano. Přeji Vám i dcerkám sílu do dalších let, nemáte to jednoduché. Váš manžel byl naprosto výjimečný člověk“ napsala jedna fanynka v komentářích.

Všechny tyto akce stačily, aby se k ní fanoušci otočili o 180 stupňů. Teď ji milují.

6

Share