„Já už toho mám plné zuby“: naštvaná Dáda Patrasová volala Krampolovi. Jak překvapený herec reagoval

Herec Jiří Krampol byl nemile překvapen, když mu jeho kolegyně Dagmar Patrasová zavolala a zeptala se ho, proč o ní mluví špatně. Dokonce si myslela, že prý jejímu muži radil, jak ji zavřít do blázince. Umělec ale tvrdí, že všechno bylo jinak.

Podle serveru TN.cz herečka Dagmar Patrasová zavolala svému kamarádovi a zeptala se ho, proč o ní na veřejnosti mluví špatně. Tato otázka ho zaskočila, odpověděl jí, že dva měsíces nikým nemluvil.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Média ale údajně psala, že jejímu manželovi Felixovi Slováčkovi radil, jak by ji mohl zavřít do léčebny. To slavného herce překvapilo, tvrdí, že nic takového neřekl.

Jiří Krampol vysvětlil, že se ho Felix Slováček před několika lety zeptal, jak se to dělá. Hercova manželka Hana byla tehdy dle jeho slov vážně psychicky nemocná, a tak požádal o pomoc odborníky. Několik let před svou smrtí ji sužovaly zdravotní problémy a závislosti, ze kterých byla opakovaně léčena.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Mluvil o své manželce a nic mu neradil. Myslí si, že se na to Felix zeptal, protože ho to zajímalo, byla to zvědavost.

Dáda je jeho kamarádkou, kterou zná od 16 let. „Co někdy dělá, za to já nemůžu, ale nikdy bych o ní neřekl jediné špatné slovo. A pak se objevuje, že se do ní trefuju a že ji urážím,“ řekl pro TN.cz Jiří Krampol.

Dagmar Patrasová / Zdroj: tv.blesk.cz

Nechápe, proč si Dagmar myslí, že ji urazil, i když to neudělal. Herečka se ale k této situaci odmítla vyjádřit. „Nevím, já už toho mám opravdu plné zuby,“ reagovala Patrasová.

PSALI JSME: KARLOS VÉMOLA DLOUHO OČEKÁVANÝ ZÁPAS PROHRÁL: PROČ ČELÍ KRITICE

PŘIPOMÍNÁME: NATÁLIE GROSSOVÁ SE SVĚŘILA: JESTLI MÁ NĚJAKOU NOVOU LÁSKU

Share