„Jak se připravit na kouzlo novoročních svátků?“ : Vyberte nejroztomilejší osobu a pak zjistěte, co vás spojuje

„A, předpovědi!“ bude říkat pokušený uživatel horoskopůa také vyčítá, prý co jiného mu můžeme nabídnout? Nespěchejte s prstem po tachskrinu svého mobilu, abyste mohl znovu strávit čas s dalším pomalým viděním.

.

Nabízíme vám termonukleární krysí prognózu: to je krysa, tato zoufale a horlivě milovaná většinou hospodyň zvířátka, je symbolem nadcházejícího roku.

Nemyslete si, že je schopna jen vyděsit a vyčistit bezohledně opuštěné jídlo. Podívejte se na náš obrázek a vyberte nejroztomilejší osobu a pak zjistěte, co vás spojuje.

Nálada na pozitiv

1. Skromná Popelka

Jestli se vám ta mírumilovná holka v pěkném zeleném svetru líbila, tak vězte, že v tichém prostředí se určitě něco najde.

Vaše povaha vždy touží po něčem novém, je naladěna na výsledek a usiluje o dosažení výšek.

.

Pokračujte ve stejném duchu a v příštím roce vás určitě čeká kariérní a osobní růst, což je nárůst stížností a spousta dalších příjemných věcí.

Vzpomínáte si na příběh Popelky? Kouzelné kmotrovské a křišťálové střevíčky jsou přiloženy.

2. Zasněný Romantik

Ten Myšák (jazyk se neotáčí nazývat ho krysou) má velké srdce a dobrou duši — všechno jako vy. Žlutá barva pulovru svědčí o radosti a touze po charitě.

.

Dobře, řeknete mi, co znamená velká modrá čepice, která chlapovi doslova tlačí na uši? Štěstí, kámo. Štěstí a bohatství se těší na vás příští rok! Tak si tu čepici natáhněte na uši.

3. Seriózní idealista

Což neznamená „infantilní“nebo“ náchylný k sebeklamu“. Naopak: stálý, lehký a volný. Modrá barva není to, co si myslíte, ale je symbol vody a čistého nebe.

.

Klid, harmonie a přehlednost všeho, co se děje, to jsou vaše satelity pro příští rok.

Bez shonu a spěchu budou vyřešeny všechny otázky a další záležitosti, a to zase přinese spoustu radosti. Pamatujte, že „voda kámen brousí“? A co se týče nebe, vždy je pro všechny příznivá.

4. Veselý optimista

Energický chlap, který miluje život a všechny druhy aktivních aktivit (to je také o dívkách). Je důležité vědět, že kvalita vašeho života v příštím roce se jen zlepší, s penězi bude také v pořádku.

.

Ale oranžová pokrývka hlavy vám slibuje nečekanou cestu osvícení a sebepoznání. Nenechte si tuto šanci v žádném případě ujít a roztrhané dobrodružství vám zaručí.

Nezapomeňte, že hádka s policií je nerozumný krok.

5. Santa Krysa

Duše touží po dovolené jako nikdy předtím, tak lze charakterizovat tohoto roztomilého Santa Clause s ocasem a krysími ušima pod číslem 5. Opravdu jste seděli na jednom místě.

.

Vylezte z nory, nebo se zaseknete ve svých rozporech. Červená barva, kterou jste si vybrali, jasně symbolizuje radost, živý život a horkou jako láva, lásku.

V novém roce si to všechno vezměte naplno,ale s pocitem opatření, aby dostali ostatní něco!

6. Sněhurka

Pokud vaše volba padla na krysu v zimním kabátu a pokrývce hlavy s flitry, pak chcete zázrak. Obyčejný nebo pohádkový, nezáleží na tom, hlavní věc je, aby život byl plný kouzlem.

.

Měli byste se trochu rozhlédnout, jak se říká, usmívejte se častěji.

Všude se děje tolik věcí! Bílý s modrým naznačí, že v roce krysy se dotknete Božího Daru a mnohé z toho, co je zamýšleno, se uskuteční.

Stačí vzít vše, co se dá, a svět vás určitě podpoří.

Více pozitivu je nejdůležitějším mottem pro všechny znaky, čísla a další kvantitativní metriky.

Ať už se na vaší cestě objeví jakákoli předpověď, ať už hvězdy, mapy nebo krysy říkají cokoliv, hodně záleží jen na vás samotných.Proto přejeme hodně štěstí a méně lenosti.

Share