Jak teď žije a vypadá 75létý „dědeček“ Arnold Schwarzenegger

Je to těžké uvěřit, ale kulturista, herec a bývalý guvernér Kalifornie Schwarzenegger 30. července oslavil 75 let. Stal se Arnie typickým dědečkem, nebo je stále schopen zvednout své oblíbené činky?

Arnold Schwarzenegger / Zdroj: life.ru

Schwarzenegger v roce 1967

Někdo zná Terminátora podle jeho dřívějších filmových rolí, někdo začal sledovat Arnolda Schwarzeneggera už během jeho vystoupení na kulturistických soutěžích.

Arnold Schwarzenegger / Zdroj: life.ru

Ve 14 letech se Schwarzenegger poprvé dostal do tělocvičny. Miloval kulturistiku s celou duší, a proto se v 17 letech poprvé zúčastnil kulturistických soutěží. A v roce 1967, jako 20letý sportovec, Arnold Schwarzenegger získal svůj první titul „Mr. Universe“ — a stal se nejmladším vítězem této soutěže v historii.

Arnie v roce 1977

Arnold Schwarzenegger / Zdroj: life.ru

V roce 1970 se budoucí guvernér státu Kalifornie účastní boje o titul „Mr. Olympia“ – nesmírně významné mezinárodní soutěže kulturistiky. Opět vítězství a opět rekord. Poprvé v této soutěži vyhrál Schwarzenegger ve 23 letech, přičemž byl nejmladší ze všech, kdo získal tento titul.

1982, sláva přichází Schwarzeneggerovi po vydání na obrazovky Conana Barbara

Arnold Schwarzenegger / Zdroj: life.ru

Ve svých 35 letech (v době natáčení Arnie bylo 33 let) se Schwarzenegger stává idolem milionů dospívajících z celého světa, když se film Conan Barbar dostane na obrazovky. Herec byl pozván do hlavní role, která mu přinesla filmovou popularitu.

1984 Schwarzenegger v Terminátorovi

Relativně mladý, ale přesto skvěle a brutálně vypadající Arnold se stává slavným po celém světě, který se převtěluje do robota z budoucnosti. Schwarzeneggerovi bylo 37 let, když hrál kultovního Terminátora.

Tehdy herec podmanil celý Hollywood mužstvím, strmostí a horou svalů. A věta jeho hrdiny „vrátím se“ se dostala do top nejslavnějších filmových hitů.

1991

Tím, že se stal skutečným sexuálním symbolem, se Terminátor vrací na obrazovky ve druhém díle. A ať si roky postupně berou své a projevují se na tváři herce ve formě vrásek, vypadá Schwarzenegger ještě velmi dobře!

Arnold Schwarzenegger / Zdroj: life.ru

2003, „Běžící muž“, jak Arnie nazval tisk, se stává guvernérem státu Kalifornie

V roce 2003 se populární herec a kulturista Arnold Schwarzenegger rozhodne radikálně změnit svůj obvyklý život a vstoupit do politiky. Nakonec je celebrita zvolena guvernérem státu Kalifornie, přestože Terminátor předtím neměl žádné politické zkušenosti.

Arnold Schwarzenegger / Zdroj: life.ru

2019

A zase Terminátor! 6.film – Terminátor. Temné osudy vychází v roce 2019. Na plátně opět zazářil Arnold Schwarzenegger. Ale hrůza, dědovi už je tady už 72 let!

Arnold Schwarzenegger / Zdroj: life.ru

2022, Schwarzeneggerovi je 75 let

Dnes Arnold Schwarzenegger vypadá jako typický starý muž v důchodu: jezdí na kole, chová psy a nosí šedé vousy, snaží se vypadat stejně brutálně jako před 20 lety. Z posledních fotografií je jasně vidět, že herci je opravdu 75.

Arnold Schwarzenegger / Zdroj: life.ru

PSALI JSME: NEMANŽELSKÝ SYN ARNOLDA SCHWARZENEGGERA UKÁZAL SVOU MATKU

PŘIPOMÍNÁME: ARNOLD SCHWARZENEGGER POSLAL RUSŮM JASNÝ VZKAZ: CO DOPORUČIL OBYVATELŮM RUSKA HOLLYWOODSKÝ HEREC

Share