„Jak vidíte svůj ideální domov“ : Takto vypadá perfektní domov pro každé znamení zvěrokruhu

Každý z nás sní o ideálním místě, kde se může vždy cítit pohodlně a útulně, ať už jde o přístřešek ve 25. patře nebo skromný domeček v lese, píše Mesaje Inspirationale.

Někteří vidí svůj dům snů na břehu moře ve stínu několika palem, zatímco jiní sní o královských komorách v kamenném hradě na vrcholu hory.

Podívejme se, jak obvykle vypadají domy jednotlivých znaků zvěrokruhu:

Beran

.

Adventurismus, vroucí v krvi smíchané s vroucí energií, posiluje touhu Berana přebývat na místě plném příležitostí.

Je však podmínkou, že ve velkoměstě budou mít osobní majetek – dům dokončený nejnovějším způsobem by měl uspokojit potřeby Aries pro pohodlí.

Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu, navzdory svému nadšení, jsou spíše domácí lidé, kteří milují teplo, pohodu a pohodlí.

Býk

.

„Můj domov je můj hrad“ – toto tvrzení je zvláště vhodné pro Tauruse. Sní o domě s velkým pozemkem, nejlépe daleko od silnice. Taurus také zbožňoval šťourání a přestavbu svých domovů sám.

Býk upřednostňuje tradiční, praktické a nejlépe klasické domy a apartmány se zahradou, protože rádi obklopuje příroda.

Blíženci

.

Tito aktivní a neklidní lidé jsou vždy něčím zaneprázdněni. Často mění své bydliště a nevidí v tom žádnou tragédii. Potřebují světlý, prostorný dům s vysokými stropy.

V interiéru i exteriéru dávají přednost extravaganci a neobvyklosti. Absolutně potřebují dostatek vzduchu v místnosti, přístřešek, kde si můžete odpočinout na pár hodin.

Rak

.

Raky milují klasiku, sofistikovanost, konzervativismus. Astrologická estetika se cítí skvěle, pokud je jejich dům alespoň trochu jako muzeum.

Dekorativní prvky, drahý nábytek, elegantní opravy – to vše jsou pohodlné podmínky pro raky. A samozřejmě, že stěny byly zavěšeny fotografiemi blízkých lidí, kvůli nimž všechno kolem svítí zlatem a stříbrem.

Lev

Lvi potřebují svobodu a prostor. Jejich vysněný dům vypadá tak obrovsky, že se jednoduše nehodí do myšlenek. Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu se snaží kolem sebe oblékat luxus a půvab.

Lvi potřebují každého hosta, aby si všiml svého rafinovaného vkusu, takže umělecké předměty lze často pozorovat po celé ploše domu.

Leův dům nemusí být hrad, ale bude stále považován za královské sídlo.

Panna

Praktické panny se obklopují občanskou vybaveností, zahradou kolem domu a všemi výhodami civilizace. Milují starožitnosti a znají hodnotu všeho. Často vybavte svůj dům různými spotřebiči.

Tato značka nebude schopna odolat nákupu moderních pomůcek, zejména těch, které mohou usnadnit její čištění nebo přípravu zdravých potravin.

Váhy

Toto znamení zvěrokruhu miluje hostitele. Miluje krásu a vždy zdobí svůj dům tak, aby byl navržen ve stejném stylu. V domě Váhy je vždy spousta květin a zeleně.

Váhy milují hudbu a mají umělecké talenty, takže každý nástroj se může soustředit na hlavní scénu.

Štír

Scorpions se nezabývají vším, co je odrazem jejich vlastního „já“. Proto by jejich dům měl být zrcadlem duše.

Je naprosto nezbytné, aby existoval prostor pro sbírky, které se vyznačují svou jedinečností, například zlomená srdce lidí, kteří jsou nekontrolovatelně zamilovaní do Scorpionů.

Bylo by hezké, kdyby dům tohoto znamení zvěrokruhu byl umístěn v lesní houštině nebo z ptačí perspektivy.

Střelec

Tito energičtí lidé milují vzduch, slunce a svobodu. Sní o domě na předměstí, jít do lesa, jezdit na kole a plavat v rybníku.

Typický zástupce této značky potřebuje v domě spoustu regálů. Střelec také rád přijímá hosty, takže se postará o vhodné místo pro uspořádání hostiny v jeho bytě.

Kozoroh

Kozorohové upřednostňují domy s historickou minulostí, daleko od shonu. Milují zušlechťovat svůj domov starožitnostmi a ozdobnými prvky.

Většina zástupců tohoto znamení zvěrokruhu jsou stále workoholici, a proto by se samozřejmě jedna místnost v domě Kozoroha měla stát kanceláří, v níž může zavírat a pracovat tiše.

Vodnář

Přesto, že Vodnář není vybíravý a může žít ve své vlastní umělecké dílně, miluje vše v high-tech stylu. Doktor nařídil Vodnárovi moderní dům se skleněnými stěnami a průhledným stropem.

Fanoušci vytváření krásy by neodmítli osobní dílnu ani osobní účet.

Ryby

Ryby milují jemné barvy, které dodávají domovu více světla a pohodlí. Komfort, pohodu a pořádek jsou perfektní kombinací zástupců tohoto znamení zvěrokruhu.

Venkovský dům je pro ně vhodný – malý, útulný a krásný. Hlavní věc je, že by měl být dostatek prostoru pro celou rodinu a poblíž jsou umístěny domy milovaných a přátelských sousedů.

Jak vidíte svůj ideální domov?

Share