Jak vypadá matka hollywoodského krasavce Leonarda DiCapria: Vzal ji na večeři do restaurace

Hollywoodský herec Leonardo DiCaprio má velmi blízký vztah ke své matce Irmelin Indenbirken, která hodně pracovala, aby mu zajistila spokojené dětství a život.

Americký herec Leonardo DiCaprio/ Zdroj: YouTube

Slavný Leonardo DiCaprio má rád svou maminku, kterou vzal na večeři do restaurace San Vicente Bungalow a pak se s ní procházel po Los Angeles. Informoval o tom britský bulvární deník The Daily Mail.

Americký herec Leonardo DiCaprio/ Zdroj: dailymail.co.uk

Americký herec Leonardo DiCaprio se svou matkou/ Zdroj: dailymail.co.uk

Leonardo byl téměř k nepoznání, když se procházel se svou mámou. Herec měl na sobě černou baseballovou čepici a roušku.

Americký herec Leonardo DiCaprio/ Zdroj: YouTube

Irmelin se rozvedla s hercovým otcem, spisovatelem a vydavatelem Georgem DiCapriem, když byl Leo velmi malý. Žena musela hodně pracovat, aby uživila sebe a svého syna. Už se nikdy nevdala. Herec ale má nevlastního bratra Adama Farrara, syna svého otce z druhého manželství.

Nedávno byl herec spatřen na rande s novou přítelkyní Victorií Lamas, která je o 25 let mladší než on. Zatím není známo, jestli Leonardo řekl své matce o novém románku. Svůj vztah s Victorií Lamas, dcerou herce Lorenza Lamase, zatím neokomentoval.

PSALI JSME: Leonardo DiCaprio byl spatřen na romantické večeři se slavnou modelkou: Je o 21 let mladší než on

PŘIPOMÍNÁME: „Děkuji, že jste dorazil“: Režisér Titaniku přiznal, proč Leonardo DiCaprio málem přišel o roli v kultovním filmu

Share