Jak vypadají dvojčata, která byla v 7 letech uznána za nejkrásnější na světě

Ava a Leah Clementsovi se narodili 7. července 2010. Narození dvojčat se stalo hlavní událostí v životě jejich rodičů. Už v prvních dnech bylo jasné, že z miminek vyrostou opravdové krásky.

Ava a Leah / Zdroj: ukr.media

Ava a Leah nejsou jediné děti v rodině. Dívky mají staršího bratra Chase, který si již získává srdce svých vrstevnic.

Když byly děti ještě malé, příbuzní jedním hlasem řekli, že by je měli dát modelingové agentuře. Jaki (matka holčiček) se však rozhodla dát si na čas a učinit podobná rozhodnutí společně se svými dcerami.

Dívkám bylo pouhých 7 let, když jim rodiče nabídli modeling. Sestry byly tímto návrhem potěšeny a samozřejmě souhlasily. Tak začala jejich slibná modelingová kariéra.

První práci dostaly malé krásky v módním butiku ženy, která bydlela hned vedle. Potřebovala modely pro dětské outfity. A Ava a Leah se s tímto úkolem vypořádaly co nejlépe.

Matka dívek poslala jejich první profesionální fotografie do různých agentur. Nemohla si představit, že fotografie způsobí takový obdiv. A brzy Jaki podepsala další 2 smlouvy.

Stále více lidí se začalo dozvídat o sestrách-dvojčatech. Jednoho krásného dne v domě rodiny Clementsových zazvonil osudný zvonek. Dívky dostaly nabídku na práci ve společnosti Barbie.

Pracovní nabídky se začaly hrnout na mladé modelky jedna za druhou. A velmi brzy se dívkám začalo říkat nejkrásnější dvojčata na celém světě.

Navzdory popularitě Avy a Leah už dívky mají odpůrce. Spíše jejich rodiče. Nenávistníci dvojici obviňují, že své dcery připravily o normální dětství. Jackie a Kevin však vždy a ve všem poslouchají názor svých dětí. Kdyby se dívkám nelíbilo, co dělají, přestaly by to dělat.

Maminka malých modelek vede jejich blog sama. Snaží se chránit své dcery před tím, aby trávily příliš mnoho času na internetu. Aby se žena naplno ponořila do práce manažerky pro své dívky, dala výpověď na své předchozí práci.

PSALI JSME: TOTO JE ALE ZVLÁŠTNÍ SPOJENÍ: SESTRY DVOJČATA PORODILY DĚTI S ROZDÍLEM 23 HODIN

PŘIPOMÍNÁME: DVOJČATA NAROZENÁ S ODLIŠNOU BARVOU PLETI VYROSTLA: JAK VYPADAJÍ 24LETÉ KRÁSKY

Share