Jaké byly poslední hodiny Hany Zagorové. Margita ji držel za ruku: „Děkuji ti za třicet krásných zamilovaných let“

Zpěvák Štefan Margita miloval svou manželku Hanu Zagorovou. Vždy ji podporoval a když se její zdravotní stav začal výrazně zhoršovat, byl vždy u ní. Držel ji za ruku a vzpomínal na krásné chvíle, které spolu prožili. Píše o tom CNN Prima News.

V pátek 26. srpna zemřela legendární zpěvačka Hana Zagorová, bylo jí 75 let. Její manžel se v poslední době snažil být vždy u ní.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Portál Blesk.cz napsal, že podle jeho informací ji měl Štefan Margita držet za ruku, hladit po tváři a mluvit s ní. Údajně vzpomínal na mnoho krásných okamžiků, které manželé prožili za posledních 30 let.

Podle informací zmíněného serveru byla zpěvačka hospitalizována minulé pondělí. Margita měl obavy, modlil se za ni. Každý den chodil do nemocnice dvakrát, chtěl ji podpořit.

Štefan Margita a Hana Zagorová / Zdroj: tv.blesk.cz

Doufal, že se jeho manželka bude cítit lépe a že se zotaví. Zpěvačka podle něj byla také ráda, protože ji podporovali fanoušci, dokonce jí skládali a posílali písně na její nové album. Poslouchala ty písničky v nemocnici.

Její zdravotní stav se však zhoršil a Štefan Margita požádal, aby u ní mohl zůstat v nemocnici. Vedení nemocnice souhlasilo, zpěvák u ní mohl být. Hana Zagorová ale tento svět opustila.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

Několik hodin po její smrti jí Margita napsal vzkaz, který zveřejnil na Instagramu.

PSALI JSME: POSLEDNÍ PŘÁNÍ HANY ZAGOROVÉ: TATO SLOVA SMĚŘOVALA KE SVÉMU MILOVANÉMU MANŽELOVI

PŘIPOMÍNÁME: AGÁTA HANYCHOVÁ POSLALA VZKAZ KATEŘINĚ BROŽOVÉ: „KVŮLI MNĚ BYLO ZBYTEČNÉ ODCHÁZET“

Share