Jaké odstíny oblečení vám vyhovují podle znamení zvěrokruhu

Hvězdy vám řeknou, jaké odstíny vás rozveselí, dodají sebevědomí a zdůrazní vaši osobnost a zároveň poskytnou velkolepé instagramové fotografie.

Beran

Pokud existuje barva, která dokáže sdělit všechny aspekty vaší energetické, nekompromisní a odvážné postavy, pak je ve všech jejích variantách rozhodně červená. Od máku a rubínu po vínovou a karmínovou.

Býk

Béžová je často spojována s pohodlím a stabilitou, kategoriemi, které si Taurus obzvláště cení. Ve stejné době, pískové, sušenkové a krémové odstíny v oděvu dokonale sdělí vaše poise, klid a důvěru v to, co chcete.

Blíženci

Nabízíme posílení našeho kouzla na společenská a veselá dvojčata pomocí oblečení z citronových, kanárských a zázvorových odstínů.

Žlutá barva vám nedovolí ušetřit před obtížemi a vždy vás rozveselí.

Rak

Fashionistas z Instagramu v této sezoně jednomyslně prohlašují svou lásku k růžové a oblékají si barvu jahodové pěny a pivoněk od hlavy až k patě.

Doporučujeme, aby všechny typy rakoviny následovaly tento příklad – tato barva je spojena s vašimi emotivními a romantickými postavami.

Lev

Víme, že i bez oblečení zářivých pomerančů a zlata svítíte jasněji než slunce, ale takové věci vám pomohou přitáhnout ještě více pozornosti.

Kromě toho jsou všechny odstíny oranžové velmi energické a velmi fotogenické.

Panna

Jsme si jisti: nepotřebujete jasné věci, abyste na vás zapůsobili. S tímto úkolem se již mistrovsky vypořádáte. Proto doporučujeme věnovat pozornost omezené hnědé barvě.

Kaštanové, čokoládové a kávové odstíny v oděvu vám pomohou soustředit se na důležité úkoly.

Váhy

Nemůžete se rozhodnout, co nosit? Hlasujte pro bílou!

Tato barva vám umožní cítit se v harmonii se sebou, být si jisti ve svém výběru a nezapomenout, že nikdy není pozdě začít od nuly.

Štír

Černá je barva, která vždy vypadá módní a nikdy nudná, zejména pokud ji máte na sobě. Proto byste se rozhodně neměli omezovat na malé černé šaty.

Navíc, ve vašem případě, věci uhlí a inkoustové barvy zdůrazní vaše sebevědomí.

Střelec

Přiznáváme, že jsme byli v pokušení poznamenat si všechny barvy duhy, vzhledem k tomu, že rychlost, s jakou se mění vaše preference a láska ke všemu novému, vám stěží umožní setrvat na jakémkoli stínu.

A přesto je barva, na kterou byste se určitě měli podívat, tyrkysová. Je docela výrazný.

Kozoroh

Buďte si jistí svými schopnostmi, rozhodněte se o odvážných krocích a prokažte svou soběstačnost. Kozorohům pomohou věci v odstínech zelené, od smaragdů a vápna po šalvěje a máty.

Vodnář

Kreativně a otevřeně všem novým Vodnářům jsou oblečení v jemných světle modrých barvách dokonalé. Chcete-li získat nejvíce fotogenický vzhled, oblékejte se azurově od hlavy až k patě nebo jej kombinujte s bílými věcmi.

Ryby

Věci levandulového odstínu, které jsou módní editoři a vlivní umělci v této sezóně blázniví, se nejlépe hodí pro snové a citlivé ryby.

Jaký odstín levandule zvolit, sytější nebo světlejší, je na vás. Ještě lepší je kombinovat různé odstíny levandule na jeden pohled.

Share