Jaromír Soukup o manželovi Agáty, který měl mluvit za ni: „Dopitu jsem viděl dvakrát“

Agáta Hanychová s manželem Miroslavem Dopitou a dvěma dětmi strávila víkend v Paříži, zatímco v jejím domě v Česku se odehrálo skutečné drama. Influencerka uvedla, že nyní za ni bude mluvit její muž. Jako první se však vyjádřil Jaromír Soukup, s nímž má Agáta dceru Rozárku.

Problém byl, že Hanychová nechala dceru doma a odletěla do Francie. Holčičku hlídala babička Veronika Žilková, ale Soukup o tom nevěděl.

Agáta Hanychová a Miroslav Dopita / Zdroj: Instagram.com

„Paní Žilková nemá právo pečovat o Rozárku bez mého souhlasu,“ cituje Soukupa server Expres.cz.

Mediální magnát uvedl, že soudní spory zahájila Agáta, a proto nyní pouze požaduje dodržování pravidel, která soud stanovil.

Veronika Žilková / Zdroj: youtube.com

O cestě své bývalé partnerky nic nevěděl, stejně jako o tom, kde je jeho dcera. Dozvěděl se to až z médií.

Zdůraznil také, že dítě má dva rodiče a že každý z nich je povinen pečovat osobně. Asi ho štve, že „paní Dopitová“ tráví víkendy bez dcery, i když se o ni musela starat.

Agáta Hanychová a Miroslav Dopita / Zdroj: Instagram.com

Agáta o tom už nechtěla mluvit, a tak prohlásila, že za ni bude mluvit její muž. Miroslav zatím nic neřekl, Jaromír se však již vyjádřil.

„Dopitu jsem viděl dvakrát. Jednou na bizarním paintballu k narozeninám jeho synáčka, kde neřekl nic kromě slova pivo. Pak jsem ho našel po narození Rozárky rozvaleného v obýváku, že si jako přijel pro toho Kryšpína,“ prozradil pro Expres.cz Soukup.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Matku své bývalé partnerky viděl jen čtyřikrát, jedno z těchto setkání bylo ve studiu jeho televizní stanice. Za rok a půl ho paní Žilková pozvala jen jednou na oběd.

PSALI JSME: JIŘÍ KRAMPOL BALÍ NA WELLNESS POBYT: „DO LDN MĚ NEDOSTANOU“

PŘIPOMÍNÁME: NOVÁ LÁSKA ROMANA ŠEBRLEHO: MODERÁTOR PRIMY ZÁŘÍ PO BOKU KOLEGYNĚ

Share