„Je to dům ze snu“ : Jak 14 léta dívka si udělala úžasný dům ze starého vagonku za 200 dolarů

Když máš 14 let, tvoje srdce je plné různými sny. Někdo sní o poniku, někdo o princu na bílém koni, a někdo, o milim letním domečku, který je ideální proholčici party.

Ellie Jeter udělala z vagonku svůj sen. Dívka přesně znala, čím se bude zabývat na letních prázdninách: vydělala peněz, udělala plán a začala pracovat.

Letní domeček svýma rukama

Mužů říct, že Ellie měla dostatečně promyšlený plán. Během roku naspořila peněz, přibližně 420 dolarů, a začala hledat skvěle varianty vagonků, které mohla koupit.

Našla vagonek roku 1974, měl poškozený stav, ale měl cenu 200 dolarů.

.

Na ostatní peníze nakoupila všechny nutné materiály pro opravu: barvu, podlahovou krytinu, tkaniny a doplňky pro její dům. Na začátku potřebovala uklidit všechno, už potom začala opravovat.

.

Pomáhali otec a dědeček, ale větší počet práci udělala holka. Design domu zabral hodně sil a času, ale Ellie nemyslela o zastavování.

Přes nějaký čas, starý vagonek se stal světle-růžové a pastelové- modré barvy.

.

Dal dívka začala opravu vnitřní části domu. Udělala hodně zvláštních a hezkých doplňku, pověsila rolety a zdobila dům úžasnými lucerničkami. Babička dívky dala pro ni stylovou výzdobu, kterou udělala vlastnima rukama.

Cestu ke svému letnímu domečku Ellie vyložila velkými kamennými deskami. Dívka říká: «Cesta k domu je klikatá, ale mám to rada».

Ellie chtěla mít část civilizaci u sebe, kvůli tomu přivezla vagonek vedle domu rodičů. Tak má elektřinu a internet.

Konečně dům se stal velmi milim a úžasným pokojem pro holek. Teď Ellie muže zvát kamarádek do svého domečku a se bavit s nimi.

Myslím si, že všechna snaha, kterou utratila Ellie na ten dům nebyla nadarmo.Je to dům ze snu! Vypadá úžasně a dívka je velmi šťastná.

Share