Je mi 30 a mám dítě s 52letou ženou: Jak ukončit toto hrozné manželství

Je mi 30 let, a mé ženě je 52. Potkali jsme se, když mi bylo 23 let. Už tolik jsme spolu prošli. Musím přiznat, že jsem se do ní opravdu zamiloval.

Starší žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Měl jsem jednu dívku, ale nic u nás nevyšlo. Moje žena před tím už byla vdaná. Ale její manžel zemřel před naším seznámením.

Je jasné, že moji rodiče takové mé rozhodnutí nepodpořili. Ne takovou snachu určitě nečekali. Ale ve 23 letech mě to moc nezajímalo. Byl jsem zamilovaný, ale teď považuji toto manželství za chybu.

Starší žena/ilustrační foto/Zdroj: reddit.com

Ve 24 jsem se s ní oženil. A v 27 letech už držel své první dítě v náručí. Byl jsem šťastný. Kvůli tomu, že jsem založil rodinu, musel jsem opustit magisterský titul a získat práci. Ale nikdy jsem nebyl hlavním v rodině.

Starší žena/ilustrační foto/Zdroj: pinterest.com

A teď vidím, jak velká propast mezi námi je. A nejde jen o věk. Jsem připraven se změnit a udělat ústupky, ale ona ne. Už nemám stejné pocity do ní jako na začátku vztahu. Je jako moje druhá matka, ne moje žena.

Nyní často přemýšlím o své budoucnosti. Je mi jen 30, mám před sebou celý život. Nechci se starat do svých 50 let o ženu, kterou už nemilují. Nevím, co mám udělat? Co dělat s dítětem? Nemohu zmizet z rodiny, ale také nezvládnu se postarat o dítě sám.

Starší žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: FOTOGRAFIE „PŘED A PO“, KTERÉ UKAZUJÍ, JAK SE ROZTOMILÁ ŠTĚŇATA PROMĚŇUJÍ V ÚŽASNÉ PSY

PŘIPOMÍNÁME: KARLOS VÉMOLA NABÍDL MANŽELCE LELE VELMI NEOBVYKLÝ DÁREK K VÁNOCŮM: CO CHCE SLAVNÝ BOJOVNÍK KOUPIT

Share