„Je mi líto, že jsem tátovi nestihla ukázat, jak jsem na sobě zapracovala“, říká Gottová nejstarší dcera

Mistrová nejstarší dcera Dominika zavzpomínala na tatínka a říká, že mu slíbila, že se dá dohromady co nejrychleji. Gott se s dcerou nerozloučil, protože chtěl věřit do posledního, že se uzdraví.

Dominika tvrdí, že během posledního setkání otec měl dobrou náladu a byl veselý, i když cítil únavu a málo jedl. Gottová také říká, že společně s tatínkem věřili, že se ještě uzdraví a všechno bude v pořádku.

Proto se s dcerou nikdy nerozloučil.

Prvorozená dcera však stihla Mistrovi slíbit, že se znovu dá dohromady a bude stejná jako v minulosti. Je ale smutná, že teď otec nemůže vidět, jak se polepšila. Navíc se rozhodla rozejít se svým finským manželem Timem Tolkkim.

.

Po příjezdu do Česká se Dominika podle její slov chtěla vidět s co nejvíce přáteli, aby začala myslet na jiné věci. Těžce prožívala odchod tatínka a potřebovala cítit podporu, kterou doma určitě má.

Na scénu se ale nechystá a tvrdí, že talent po tátovi nezdědila.

Většinou pracovala v pohostinství a díky práci pro jeden z rockových magazínů se seznámila s budoucí manželem Timem. Stalo se tak tomu v Německu a pote, co si vyměnili telefony, začali si psát a volat.

.

Ze začátku Tolkki za Dominikou jezdil do Prahy, ale potom jí nabídl, aby se přestěhovala do Finska. Gottová tomu neodolala a splnila svůj sen – odjela do zahraničí a vdala se za rockovou hvězdu.

Finský muzikant však začal trpět psychickou poruchou, která ho začala táhnout ke dnu. Problémy řešil alkoholem a musel na psychiatrickou léčebnu.

.

Dominika říká, že deset let všechno klapalo, ale postupně se manželství začínalo hroutit.

Tolkki během manické fáze třeba budil Dominiku uprostřed noci a urážel, i když nikdy si nedovolil na ni vztáhnout ruku. Nyní se prvorozená Mistrová dcera po devatenáctí letech rozhodla vztah ukončit.

Share