„Je to nejsladší, co jsem viděl“ : Tyto okouzlující fotografie lázní pro děti jsou rozptýleny po celém іnternetu

Baby Spa Perth je první dětská lázeň na světě nacházející se v australském Perthu. Klienti tohoto salonu jsou výhradně děti do šesti měsíců.

Baby Spa Perth poskytuje celou řadu lázeňských služeb, včetně masáží a vodoléčby, stejně jako vlastní plavecké vybavení, které je patentováno pod názvem „Bubby“.

Toto zařízení pomáhá dětem cítit se ve vodě pohodlněji, dává jim možnost si zvyknout na vodní procedury a dokonce se naučit plavat.

V Austrálii jsou tyto lázně jedinečné svého druhu, ale jsou součástí franšízové ​​sítě na celém světě. Myšlenka založit dětské lázně patří Lauře Sevenus, která také provozuje taková centra ve Velké Británii, Španělsku a Jižní Africe.

V lázních Baby Spa Perth jsou bazény, kde si děti rádi plavou, stejně jako masáže, kde profesionální maséři pomáhají dětem relaxovat.

Zde si můžete odpočinout se svým tělem a duší, nejen dětem, ale také jejich rodičům, kteří to nepotřebují, a dokonce více než jejich dětem!

Kromě relaxačního účinku je hydroterapie také velmi prospěšná pro zdravý vývoj dětí.

Během plavání se děti mohou volně pohybovat ve vesmíru, což posiluje jejich svaly a kosti.

Tato cvičení a procedury budou mít pozitivní vliv na učení dětí plavat a jak brzy začnou chodit.

Kromě toho, že dítě není také snadná práce, potřebuje také relaxační lázně! 😉

Děti mají spoustu zábavy v bazénu a jsou posílány na masáž, při které se používá speciální hydratační olej na bázi hroznového osiva.

Vše je promyšleno do nejmenších detailů, protože pokud jde o bezpečnost malých dětí, nemůžete být nedbalí. Voda v bazénu je pro kojence naprosto neškodná: čistí se speciální technologií a ozonem ničí všechny škodlivé organismy.

Tyto okouzlující fotografie jsou rozptýleny po celém internetu, díky čemuž byly dětské lázně obzvláště oblíbené. Účet Instagramu v lázních již má téměř 12 tisíc sledujících.

Share