„Je pod vlivem velké manipulátorky“ : Dagmar Patrasová o Felixovi Slováčkovi a jeho nové partnerce

Herečka Dagmar Patrasová a hudebník Felix Slováček už spolu nežijí, každý má nového partnera, i když jsou stále manželé.

1

Ale v posledních měsících to vypadalo, že se zase začali normálně mluvit. Dáda Patrasová však i tak obvinila ze změn chování svého manžela jeho novou partnerku Lucii Gelemovou.

Už je to pět let, co Dagmar Patrasová a Felix Slováček de facto přestali být manželé, ale de iure zůstali nimi na papíře.

2

Manželství přestalo fungovat kvůli nové partnerce Felixe Slováčka Lucii Gelemové. Dáda se chtěla rozvést, ale by byly to velmi složité majetkové záležitosti, navíc ji Felix požádal, aby to nedělala.

„Jen mě prosil, abych se nerozváděla, protože by si ji musel vzít“ vysvětlila Dagmar Patrasová.

3

Herečka a moderátorka vypráví, že ji její manžel málem donutil vzdát se rozvodu. Dáda souhlasila, i když nevěděla, co dál, už byla vyčerpaná.

„Myslím si, že kdyby chtěl Felix s tou paní žít, tak na rozvod přistoupí. Ale podle mě se ji Felix nedokáže zbavit, je pod vlivem velké manipulátorky“ řekla svůj názor Dagmar Patrasová.

4

Herečka rozvod ukončila, podle ní kvůli zdraví manžela. Podle ní už muzikant není mladý a je třeba to brát v potaz.

„Nechci být ten, kdo mu způsobí nějaký kolaps. Vždyť máme spolu děti“ řekla Dáda.

5

Herečka a zpěvačka nerada jmenuje novou partnerku svého manžela. Navíc se jejich společné vystoupení na veřejnosti Dadě rozhodně nelíbí.

Naposledy je viděla na pohřbu Karla Gotta. Nelíbilo se jí, že Felix tam nepřišel sám, protože podle ní Lucie Gelemová neměla se Zlatým slavíkem nic společného.

„Ona už byla jednou vdaná a myslím si, že její bývalý muž si může nyní děkovat, že se z toho vztahu vymanil“ dodala Dagmar Patrasová.

6

Share