„Je to celé jeden velký podvod“: rozčílené Ewa Farna, Monika Absolonová a Jitka Čvančarová hodlají bojovat. Proč se k tomu rozhodly

Podvodníci často využívají fotografie známých osobností, aby podváděli lidi, kteří věří svým idolům. Jedním z druhů podvodů jsou reklamy na sociálních sítích, kde údajně nějaká celebrita údajně prodává nějaké zboží. Oběťmi podvodu se staly zpěvačka Ewa Farna, její kolegyně Monika Absolonová a také herečka Jitka Čvančarová. Píše o tom server Sedmička.týden.cz.

Ewa Farna na Instagramu uvedla, že její jméno zneužili podvodníci. Podle ní se to na sociálních sítích čas od času objevuje, požádala lidi, aby tomu nevěřili.

Ewa Farna / Zdroj: youtube.com

„Je to celý nesmysl, žádnou zázračnou dietu nepropaguju – a už vůbec ne v prášku,“ řekla Ewa Farna. Nikdy neslyšela o těch produktech, které doporučují a prodávají podvodníci.

Dodala také, že nyní by rozhodně nemohla propagovat nic na hubnutí, protože teď není hubená. Zveřejněn byl i falešný rozhovor s ní.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Upozornila, že se to týká i zpěvačky Moniky Absolonové a herečky Jitky Čvančarové. Podvodníci podle ní využívají v podobných kampaních hned několik lidí.

Server Sedmička píše, že podle jeho informací jsou obě zpěvačky a herečka odhodlány situaci řešit. „Uvidíme, co zmůže právo, opatrujte se a nenechte se vtáhnout do lží,“ řekla Jitka Čvančarová.

Jitka Čvančarová / Zdroj: youtube.com

Ewa Farna to vnímá trochu skepticky, protože najít pachatele na internetu je dost problematické. Určitě by ale byla ráda, kdyby se to policistům podařilo vyřešit.

PSALI JSME: LIBOR BOUČEK PROZRADIL, ŽE MÁ STRACH O MANŽELKU A SYNA: „KAŽDÉ PÍSMENO MI PROLETĚLO CELÝM TĚLEM,“ REAGOVALA MODELKA KAŠÁKOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ MĚLA V DĚTSTVÍ JINÉ PŘÍJMENÍ: JAKÉ PROZRADILA TAJEMSTVÍ

Share