„Je to už fakt překročení hranic“: Eva Burešová podala na „fanouška“ žalobu za urážku

Před pár dny Eva Burešová potvrdila, že bude porotkyní v talentové show Česko Slovensko má talent. Mnoho fanoušků jí gratulovalo, někteří ji kritizovali, ale jeden uživatel sociální sítě Instagram ji urazil.

Muž napsal, že zpěvačka a herečka se k pracovní příležitosti „prokouřila“. Eva na jeho urážku reagovala.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Tak co myslíte, potáhneme to k soudu za urážku na cti, anebo se pan alfa chytí za nos po zveřejnění?“ zeptala se Burešová fanoušků na sociálních sítích.

Asi málokdo si myslel, že to zpěvačka skutečně bude řešit právní cestou. Umělkyně však již začala jednat.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

V rozhovoru pro Aha! prozradila, že už o situaci mluvila s právníky a udělala další krok. „Předalo se to policii,“ upřesnila Eva.

Nejprve musí policisté najít toho muže, dnes to není náročný úkol. Jeho výrok je podle ní trestným činem, takže pravděpodobně dostane nějakou pokutu.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Mnoho uživatelů sociálních sítí píše, co chce, ale zpěvačka si myslí, že musí existovat nějaké hranice, kritika a urážky nejsou totéž.

Chápe, když člověk někoho kritizuje, protože může mít jiný názor, ale to je jiná situace.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Když ale někdo napíše něco takovýho, tak je to už fakt překročení hranic, takže jsem se rozhodla to řešit,“ vysvětlila pro Aha! Burešová.

PSALI JSME: SLAVNÍ TRUCHLÍ: ODCHOD ZPĚVAČKY VICTORIE V TURECKU ZASÁHL BRZOBOHATÉHO, PÁRTLOVOU A VAŇKOVOU

PŘIPOMÍNÁME: BRZOBOHATÝ V POČÁTCÍCH VZTAHU S MANŽELKOU VÁŽIL O 10 KILO VÍC: „PAK DANIELA ZAČALA VAŘIT A JÁ JSEM ZHUBNUL“

Share