“Jediné, co jsem stihla v karanténě, bylo přibrat”: Jana Paulová hubnout nechce

Velké množství lidi během koronavirové epidemii byli velmi aktivní i doma, ale herečka Jana Paulová k takovým nepatřila. “Jediné, co jsem stihla, bylo přibrat,” řekla blondýna.

Zdroj: extra.cz

“Bydlíme v domě u lesa. Užívala jsem celou karanténu přírodu jara, svoji rodinu. Měla jsem spoustu času, jako nikdy předtím. Poprvé jsem ve svém životě zažila, zla bych nic nemusela,” řekla spokojená herečka.

Zdroj: rozhlas.cz

“Ale měla jsem takovou dobu, že nebylo mi jasno, kdy to všechno končí. Také jsem slíbila nakladatelství Albatros, že napíšu knihu o ženském stárnutí, ale jsem to neudělala. Lépe se mi pracuje pod tlakem,” uvedla Paulová.

Zdroj: tyden.cz

Herečka také nestihla zopakovat své role, kterých během prázdnin bude mít sedm. “Ještě ten okamžik nepřišel, říkám si, že to ve hlavě někde je. Budeme zkoušet vždycky před představením,” řekla herečka.

Zdroj: ahaonline.cz

Jana hraje v divadle, a kvůli tomu se pustila do hubnutí. Herečka už má dole 3 kila. “Hraju v takových upnutých šatech, kde je všechno vidět. Zhubla jsem o tři kila, týden nic nežeru,” řekla s úsměvem Paulová.

Zdroj: extra.cz

“Zase tolik hubnout nechci. V mem věku si člověk musí rozmyslet, jestli si bude pěstovat obličej, nebo zadek. Takže lepší mít plný obličej bez vrásek a větší tou druhou část. Jenom musím to udržet, chci hrát lidi a ne nějaké velryby, ” ukončila Jana.

Share