Herečka, která hrála roli Angeliky, dosáhla 80 let“ : Její krása inspirovala slavné režiséry, podívejte se, jak vypadá teď

Krása Michel Mercier najednou inspirovala slavné režiséry a módní návrháře. Tato herečka byla nejen krásná ve tváři, ale měla vynikající postavu.

Nyní vyměnila osmý tucet, ale při pohledu na její fotografie je těžké uvěřit. Skutečné jméno herečky je Jocelyn Yvonne Rene Mercier. Hrála v 55 filmech a 3 sériích.

.

Role Angeliky jí však přinesla celosvětovou popularitu. V 60. letech ji „Angelica“ z ní udělala skutečný sexuální symbol té doby. Michel Mercier se narodil 1. ledna 1939 v Nice.

Jako dítě měla dívka ráda tanec a v roce 1957 se stala sólistkou baletu v opeře. Přesto byla předpovídána velký úspěch.

.

Poprvé se budoucí herečka objevila ve filmu „Měl jsem sedm dcer“ s portrétem a malou větou. Její filmový debut se uskutečnil v roce 1957 ve filmu „Protiútok“.

.

A pak byla stále více pozvána k hraní ve filmech. V roce 1963 ředitel Bernard Bordery navrhl Mercierovi roli, kterou Bridget Bardot, Catherine Deneuve, Jane Fonda odmítla roli Angelice.

.

Michelle úspěšně složila test a začala pracovat. Obrázek byl tak úspěšný, že se od té doby začal Michel Angelci spojovat s Angelikou.

.

Nyní zůstává herečka standardem krásy a příkladem toho, že i ve stáří můžete zůstat krásná, atraktivní žena, aniž byste se uchýlili ke službám plastických chirurgů.

.

Share