Jiří Bartoška se po dlouhé době objevil na veřejnosti: To si nemohl nechat ujít

Na konci listopadu loňského roku vyšlo najevo, že Jiří Bartoška podruhé bojuje s rakovinou. Herec a prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech nechodil do společnosti několik měsíců, ale tento týden se objevil na zahájení festivalu krátkých filmů v Praze. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Česká televize nedávno odvysílala poslední díl seriálu Smysl pro tumor, v němž Bartoška ztvárnil roli onkologického pacienta Antonína.

Jiří Bartoška / Zdroj: youtube.com

Osud jeho postavy diváky ještě více dojal, protože vědí, že oblíbený herec opět bojuje s rakovinou.

Během natáčení herec netušil, že se mu zákeřná nemoc vrátí.

Jiří Bartoška / Zdroj: youtube.com

Před třemi měsíci mluvčí MFF Karlovy Vary Uljana Donátová oznámila, že prezident filmového festivalu absolvuje onkologickou léčbu.

Poté Jiří Bartoška nechodil na společenské akce, ale tentokrát dorazil na zahájení festivalu Pragueshorts Film Festival.

Jiří Bartoška / Zdroj: youtube.com

Podle serveru ŽivotvČesku.cz tam herec přišel se svou ženou a prý byl v dobré kondici, často se usmíval. Fanoušci byli rádi, že se ho tam potkali a že s nemocí bojuje statečně.

PSALI JSME: ČESKÝ UMĚLECKÝ SVĚT PŘIŠEL O DALŠÍ OSOBNOST: DO NEBE ODEŠEL OBLÍBENÝ HEREC, KTERÝ SI ZAHRÁL VE FILMU BYL JEDNOU JEDEN POLDA

PŘIPOMÍNÁME: KORDULA STROPNICKÁ PŘEDVEDLA LUXUSNÍ POSTAVU: „JE MI VÁS, KLUCI, LÍTO,“ REAGOVALA AGÁTA HANYCHOVÁ

Share