Jiřina Bohdalová strávila v nemocnici téměř měsíc: Herečka už se zotavuje doma. Co prozradil její ošetřující lékař

Herečka Jiřina Bohdalová v poslední době trpí zdravotními problémy. Byla hospitalizována v nemocnici, ale příčinou nebyla zlomená páteř. Podle jejího ošetřujícího lékaře Petra Neužila měla bolesti kvůli naštípnutému bedernímu obratli. Legendární herečka se již zotavuje doma. Píše o tom portál TN.cz.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Umělkyně skončila v nemocnici 19. listopadu. Začátkem tohoto měsíce měla chřipku a ležela na kapačkách. Necítila se dobře, takže musela zrušit svá představení.

Doufala, že se brzy vrátí domů, v nemocnici však strávila téměř měsíc. Kromě chřipky měla i další zdravotní problémy. Média psala, že může mít problémy se srdcem a páteří. Herečka si také stěžovala na bolesti zad.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

15. prosince server Blesk.cz napsal, že herečka má zlomený obratel. Informovaly o tom zdroje z jejího okolí i z nemocnice.

Štáb TV Nova ale zjistil nové informace. Její ošetřující lékař a primář kardiologického oddělení Petr Neužil vysvětlil, že herečka má naštípnutý bederní obratel, ale je to starý nález. Kvůli určitému diskomfortu to začalo víc bolet.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: tv.blesk.cz

V nemocnici prý měla podstoupit obstřiky páteře. Portál TN.cz píše, že Jiřina Bohdalová ve čtvrtek potvrdila, že opustila nemocnici a nyní se léčí doma. Doufá, že příští měsíc bude moci znovu hrát.

Naštěstí Vánoce nebude trávit ve zdravotnickém zařízení, ale bude doma. Profesor Neužil upozornil, že nyní je klidový režim pro herečku velmi důležitý.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

„Já nejsem člověk, který by vzdával všechno, ne ne. Ještě mě tu budete mít chvíli,“ cituje Bohdalovou server TN.cz.

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ UKÁZALA SNÍMKY SVÉHO DOMOVA: JAK VYPADÁ NÁDHERNÝ POKOJÍČEK RUMINKY

PŘIPOMÍNÁME: PATRASOVÁ PRÁSKLA NOVÉ ZAJÍMAVÉ PODROBNOSTI O SLOVÁČKOVI: CO PROZRADILA O SVÉM MANŽELOVI

Share