„Jsem na sebe hrdá“ : Dívka se rozhodla zhubnout, a když dosáhla svého cíle, náhle ztratila přítelkyni

Někdy je přátelství žen obtížné pochopit.

Dívka byla velmi hladká a rozhodla se zhubnout, když ji unavily její křivky.

Měla to pravdu, ale experiment dostal překvapivé zvraty: její přítelkyně reagovala na změny docela neobvyklé a potvrdila nejnepříjemnější stereotypy o ženském přátelství.

Crystal Wall z Georgie v USA se vždy snažila udržovat zdravou váhu, ale v určitém okamžiku si uvědomila, že nečekaně pro sebe začala vážit 151 liber.

33letá žena si okamžitě uvědomila, že by tomu tak nemělo být a že je třeba okamžitě změnit její život.

Nemyslela si však, že při hubnutí bude muset ztratit svou přítelkyni, protože vysvětlování její přítelkyni bylo velmi podivné (a nepříjemné).

Dívka se přiznala, že je nepříjemná s nadváhou od dětství.

„Když jsem vyrůstala, byla jsem škádlena kvůli velkým kyčlům, ale když jsem se setkala s dospělým světem, ukázalo se, že je to maličkost“.

Ukázalo se však, že to bylo více květin ve srovnání s tím, co „překvapení“ připravila její blízká přítelkyně.

„Neviděli jsme svou přítelkyni chvíli, ale pak jsem ji několik měsíců po svém posledním setkání viděla. Přiznala se, že se mnou začala chodit jednoduše proto, že jsem byla další tlustá dívka, a teď nevidí smysl.

Ta přítelkyně řekla, že si nebyla jistá, zda se mnou chce zůstat v kontaktu, ale já si myslela, že si dělá srandu. Od té doby jsme nemluvili. “

Podle Kristala ji situace zahanbila, ale radost z toho, že se dokáže napravit, se nezmenšila.

Dívka odvedla ohromnou práci: denně spotřebovala až 5 000 kalorií (horší než 1 500 kalorií) a mohla najíst dvě misky kaše, talíř makaronů a sýrů najednou. A to vylučuje čokoládu, dorty, zmrzlinu.

„Jednoho dne jsem si uvědomila, že mi prostě chybí celý život a zajímavý zážitek. Styděla jsem se stydět svou váhu a nemohla jezdit na koni. Bylo to hrozné. Trvalo to 13 let“.

Crystal vysvětlila, že to bylo obtížné nejen fyzicky, ale také morálně.

„Nenáviděla jsem, jak vypadám. Cítila jsem se mizerně, pořád jsem přemýšlela, jak se na mě ostatní lidé dívají, co si o mně myslí. Stále jsem se snažila vzít takové pozice, aby vypadala menší, a všechno stísněné.

nepomohlo to, a tak bylo velmi těžké si užívat života. Uvědomila jsem si, že kvůli jídlu ztrácím spoustu věcí“.

.

Dívka začala postupně snižovat spotřebu kalorií a v roce 2018 začala chodit každé ráno do posilovny. Crystalovy snahy se postupně uskutečňovaly a dívce se podařilo ztratit 62 liber.

„Můj bratr Caleb mě zpočátku vůbec nepoznal, když jsem ho viděla po dlouhém oddělení, ale naštěstí jsem to byla já. Nyní jsem neustále požádána o radu, jak se mi podařilo tak rychle zhubnout. Jsem na sebe hrda.“

Share