„Jsem nucena změnit telefonní číslo“ : Dominice Gottové došla trpělivost

Po příjezdu do Česka si myslela, že tady konečně bude mit klid a s dobrou náladou se dá dohromady po problémech, které zažila během posledních let manželství.

Ve Finsku jí zůstal manžel kytarista Timo Tollki, který jí ale nedává pokoj a svými sdílení na internetu děla prvorozené Gottové dceři pěknou ostudu.

/

Tolkki na facebooku sdílí videa, na kterých je pod vlivem alkoholu a povídá, že mu odešla milenka Claudia. Před nedávnem dokonce prozradil, že prodal auto, které manželům daroval Karel Gott.

Pustil se i do větších podrobností a řekl, že jedli v útulku pro bezdomovce. Finský kytarista uvažuje o tom, že by se mohl po novém roce přestěhovat do Prahy, kde by chtěl dát dohromady manželství.

/

Taková aktivita manžela se však nelíbí Dominice a už ji to přestává bavit.

Gottová prozradila, že si kvůli tomu musela změnit telefon a ukončit kontakt s Timem. Žádá ostatní, aby nevěřili tomu, co sdílí na sociálních sítích a bere to jako psychický útok na sebe.

/

Možnost obnovení manželství také popřela a tvrdí, že to jsou pouze fantazie nemocného manžela. Je si vědoma, že devatenáct let společného života nejde jen tak vymazat, ale po všem, co jí provedl a jak jí ublížil už není cesta zpět.

/

Share