„Jsem velmi šťastný člověk“ : Lucie Bílá zastavila čas, po 50. Vypadá snad nejlépe

Lucie Bílá vypadá teď lépe než dřív. Důvodem je nejspíš to, že teď má velmi šťastné období života. Je velmi radostná, miluje a pracuje s potěšením. Zpěvačce je nyní 53 let, ale vypadá evidentně mladší.

Co je 50 let? To není nic víc než číslo. Hlavní věc není, kolik člověku je ve skutečnosti, ale jak se cítí. A Lucie Bílá to potvrzuje jako nikdo jiný.

Když byla ještě mladá, myslela si, že ve svých třiceti letech už bude stará. Ale prožila ještě více než dvacet let a říká, že teprve teď začala žít skutečně.

.

Dříve slavná zpěvačka nevynechala ani jednu párty plnou alkoholu. Ale tento způsob života je již v minulosti. Nyní se Lucie zdrží a jen si užívá života se svým milovaným partnerem Radkem Filipi.

Je pravděpodobné, že na její životní styl měl silný vliv Radek, protože je sám sportovec a také abstinent. Teď vodku vyměnila za vodu. A rozhodně je to dobré řešení pro zdraví.

Zlatá slavice to vysvětluje „Už dva roky nepiju alkohol. Nic se nestalo, prostě to přišlo a já zjistila, že se umím skvěle bavit i bez alkoholu“.

Teď prý pije hodně čisté vody a snaží se trénovat. Používá běžecký pás, chodí do posilovny a dělá protahovací cvičení.

.

Obecně není příznivcem jakýchkoli změn těla. Tentokrát ale přiznala, že použila hyaluronové bio kyseliny.

Citujeme „Jsem velmi šťastný člověk, protože jsem tak trochu součástí estetické kliniky Yes Visage, která vymyslela úžasný elixírí mládí“. Takže stále má něco, co jí pomáhá vypadat ještě lépe a ještě mladší.

Slavná zpěvačka má doma dva elixíry. První je hyaluron ve formě roztoku. Musí být užíván uvnitř a to pomůže zpomalit proces stárnutí. Také to pomůže vlasům, nehtům, posílí a zvýší pružnost pokožky a pleti.

Druhý je sérum Hyaluronu. Ten je obohacený anti-agingové složky, což zvyšuje účinek hyaluronové biokyseliny zvenčí.

Takže co na závěr můžeme říci o tajemství krásy Lucie? Je to láska, cvičení a tajné elixíry mládí.

Share