„Jste úžasná maminka a Márinka je boží“: fanoušci obdivují Bočanovou. Jak roky sama zvládá výchovu dcerky s autismem

Mahulena Bočanová je matkou samoživitelkou, ale pro ni je to trochu složitější než pro ostatní ženy. Její dcera Marina trpí lehčí formou autismu a epilepsií, takže se o ni musí neustále starat. Ale zvládá to a fanoušci ji chválí.

Márinka, která loni v srpnu oslavila 21. narozeniny, nemůže žít sama, bez pomoci své maminky se neobejde. Jejím otcem je podnikatel Viktor Mráz, ale po rozvodu v roce 2009 herečka vychovává dceru sama.

Dnes spolu žijí šťastně, ale umělkyně přiznává, že na sobě musely pracovat. Její duše podle herečky odpovídá pětileté holčičce, ale maminka ji chválí za její statečnost, že nekňourá a dělá to, co musí.

„Když srovnávám její chování s jinými dětmi, třeba když jsme byly v nemocnici na lůžkovém pobytu, byla jsem na ni opravdu pyšná. Je vážně dobrá,“ řekla Mahulena Bočanová v rozhovoru pro server Lifee.cz.

Herečka na svém Instagramu čas od času ukazuje snímky nebo videa se svou dcerou. Nedávno například zveřejnila video, na kterém Marina jezdí na kolotoči.

Fanoušci herečku chválí a obdivují. „Nevím jestli Vám to někdy někdo řekl, ale Vy jste neskutečně silná ženská,“ napsala jedna ze sledujících. „Jste úžasná maminka a Márinka je boží,“ přidala se další fanynka.

PSALI JSME: „BUĎ V POHODĚ“: JAKUB PRACHAŘ SI UDĚLAL LEGRACI Z ONDŘEJE BRZOBOHATÉHO. KE KOMU HO PŘIROVNAL

PŘIPOMÍNÁME: „TA BOLEST JE TAM POŘÁD“: PAVLA TOMICOVÁ ZNOVU NĚKAM ZMIZELA

Share