“Karanténa není žádná nuda”: Plány Jaroslavy Obermaierové na léto

74 léta herečka Jaroslava Obermaierová měla nedávno oslavu narozenin, kde měla úžasnou náladu. Nevadí ji karanténa a zdravotní problémy už nemá.

Ve dnešní době epidemii má úplně prázdný diář, stejně jako i ostatní herci. Kvůli domu herečka celou dobu tráví ve svém soukromém domě.

.

“Mám velmi zvláštní rok, možná jako všichni. Před epidemie jsem měla volno jenom od července, protože ještě v červnu hraju v divadle”, – řekla herečka.

“Ale teď jsem kvůli karanténě od března se nacházím na své chalupě. Na dobu karantény stouplo natáčení filmu Ulice. Také už nehrají v divadle”, – dodala Jaroslava.

.

“Mám dva zrušených vystoupení v divadle, muzikály Kvítek Mandragory a Mýdlový prince. Kvůli tomu mám trochu delší dovolenou, a těším si na léto”, – řekla herečka.

.

“Mám dobrý plán na léto. Bohužel k moři asi žádným způsobem nedostanu. Ale zůstanu se na své chalupě u Zruče nad Sázavou, je tady úžasně”, – doplnila Obermaierová.

.

“Doufám, že mě tady navštíví kamarádi, a s nimi budu chodit na houby. Miluji to. Čím se ještě budu zabývat? Asi všem, co je dovoleno na chalupě”, – řekla Jaroslava.

.

“Houby budu sušit, okurky budu zavařovat. Také z ovoce, které mám na své zahradě udělám marmeládu. Doufám, že se nudit vůbec nebudu. Když je dům a zahrada, práci je dost”, – vysvětlila herečka.

.

“Začala jsem číst knihy, a mě to hodně baví. Budu celkem odpočívat. A už se těším na ukončení karantény, kdy budu hrát v divadle a točit filmy”, – ukončila Jaroslava.

Share