Karlos Vémola byl po zápase odvezen do nemocnice: co fanouškům vzkázal promotér Oktagonu

V sobotu se odehrál zápas mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem o titul OKTAGON MMA ve střední váze. Terminátor prohrál a asi ho to pořádně zasáhlo. Promotér Oktagonu Ondřej Novotný pak prozradil, že po zápase musel Karlos do nemocnice.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Fanoušci na tento zápas čekali pět let. Karlos Vémola prohrál a po zápase svému soupeřovi nepodal ani ruku a nedorazil na tiskovou konferenci.

Ondřej Novotný na svém Instagramu napsal, že tato situace byla podobná jako po zápase mezi Vémolou a Attilou Véghem v roce 2019. Terminátor neřekl nic a byl poté odvezen do nemocnice.

Patrik Kincl / Zdroj: youtube.com

Zda se Karlos vrátí, Novotný neví. Tento zápas však prohrál, takže bude trpět, ale jeho soupeř si může užívat. Přesto oběma sportovcům za jejich obětavost poděkoval.

„Ti dva mohou zůstat v osobní rovině. Řekli si toho tolik, ze to možná ani jinak nejde,“ napsal Ondřej Novotný a požádal fanoušky, aby neuráželi rodiny bojovníků.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Všechno by podle něj mělo mít své meze. Viděl, jak někteří lidé reagovali, jak uráželi Terminátorovu ženu, jak útočili na ni, což považuje za útok na jeho rodinu a to bylo za čarou.

PSALI JSME: KARLOS VÉMOLA DLOUHO OČEKÁVANÝ ZÁPAS PROHRÁL: PROČ ČELÍ KRITICE

PŘIPOMÍNÁME: NATÁLIE GROSSOVÁ SE SVĚŘILA: JESTLI MÁ NĚJAKOU NOVOU LÁSKU

Share