Karlosu Vémolovi došla trpělivost, rozhodl se jednat: Riku Fane a další ženy chce dostat před soud

Karlos Vémola se před několika měsíci stal terčem kritiky, některé ženy ho označily za nevěrníka, často o tom psala média. MMA bojovník nyní tuto situaci řeší radikálním způsobem, už to vyšetřuje policie. Jeho právník pro TN.cz uvedl, že zápasník hodlá podat civilní žalobu na tři ženy.

Pornoherečka Hana Džurbanová, známá jako Rika Fane, říkala, že měla údajně románek s Karlosem Vémolou. Nedávno ale prohlásila, že tu aféru už má za sebou a teď je šťastně zasnoubená.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Její kolegyně z branže Nikola Lauberová skrz Instagram v minulosti zveřejňovala pikantní informace o údajných Vémolových nevěrách a dělala si z něj legraci.

Eva Feuereislová, která se proslavila i jako účastnice reality show VyVolení, řekla, že její kamarádka měla mít poměr s bojovníkem MMA.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

Karlos Vémola si jejich útoků dlouho nevšímal, ale v listopadu se rozhodl jednat. Tuto situaci probral se svým právníkem a chce ji řešit radikálním způsobem.

Jeho advokát prozradil, že teď případ vyšetřuje policie. Zápasník už byl u výslechu, ale podrobnosti právník zatím nemohl sdělit.

Karlos Vémola / Zdroj: youtube.com

„Zároveň budou podány civilní žaloby, a to jak na všechny ty tři dámy, tak na konkrétní vydavatele, případně internetové servery,“ řekl pro TN.cz Radek Suchý.

PSALI JSME: PETRA JANŮ OZNÁMILA FANOUŠKŮM ŠPATNOU ZPRÁVU, MUSELA ZRUŠIT KONCERT: „DRŽTE MI PALCE“

PŘIPOMÍNÁME: SIMONA KRAINOVÁ SE POCHLUBILA SYNEM: „MAX JE KRÁSNÝ KLUK. CELÁ MAMINKA,“ PÍŠÍ FANOUŠCI

Share