Karlova nejstarší dcera je doslova v pasti : Proč Dominika Gottová se bojí o práci

Dominika Gottová má život jako nikdy plný problémů. Když si to uvědomila, musela uprchnout z Helsinek zpět do Prahy, ale život se zde nezlepšil.

Její manžel Timo Tolkki za ní přiletěl a stále s ním přicházejí novináři. Tolerovat takové věci v práci je velmi těžké.

/

Dominika Gottová nikde nemůže najít klid. Kamkoli půjde, všude na sebe upoutá pozornost.

A to se jí nelíbí, protože se snaží začít svůj život od začátku. Nyní pracuje v baru v centru Prahy, ale každý den dojíždí do práce asi hodinu a půl.

.

Dominika Gottová plánovala, že jakmile bude moci normálně vydělávat, odstěhuje se od své kamarádkyŠárky Rezkové, která jí poskytla dočasné bydlení.

„Hlavně kvůli práci, abych jí byla blíže a nemusela dojíždět.A taky kvůli mamince, abychom mohly být častěji spolu“ vysvětlila to Dominika.

,

To je důvod, proč se snaží hodně a tvrdě pracovat, aby měla dostatek peněz na pokrytí všech nákladů, které vzniknou při stěhování.

Velmi často jí však vadí novináři, kteří se u ní v práci objevují.Také za ní před několika týdny přiletěl její Finský manžel Timo Tolkki.

/

Právě kvůli němu má dcera Karla Gotta největší problémy.

Všichni novináři a fotografové kteří jsou často v blízkosti nákupního centra a baru, kdepracujedcera Zlatého slavíka, velmi obtěžují majitele nákupního centra a baru. Pro ně je to nepříjemné.

To se nelíbí ani kolegům Dominiky Gottové ani návštěvníkům baru, kde pracují. Nikdo nechce být natočen na kameru bez povolení.

Dominiku Gottovou lze v této situaci jen litovat, protože s tím nemůže nic dělat.Jen doufá, že lidé její situaci pochopí.

.

Možná by jí nyní mohlo dobře pomoci dědictví jejího otce, ale před několika lety se ho vzdala. Tehdy dvě starší dcery Karla Gotta podepsaly stejné papíry.

V médiích se už delší dobu píše, že Dominika bude bojovat o dědictví svého tatínka, ale v praxi není vidět žádná akce.

Možná by měli větší šanci získat nějaké peníze, kdyby se Lucie rozhodla vstoupit do boje se svou starší sestrou.

Lucie pracuje jako prodavačka v obchodě s oblečením, což je také nepříliš lukrativní práce.

Vdova po Karlu Gottovi Ivana a jejich dvě dcery jsou v té době dlouhodobě zajištěni.Ivana zdědila veškeré dědictví po svém manželovi, včetně jeho firmy, která jí stále přináší peníze.

Situace se ukázala jako nejednoznačná…

Share