Katka přišla za tchýní, umyla okna, uklidila dům a začala vařit večeří: Žena si hned nevšimla, že stařenka pláče

V ten den si Katka jako vždy přijela do tchyni. Dnes měla volnou chvilku a rozhodla se pomoct ženě. Okamžitě začala umývat podlahu. Ani si nevšimla, že Maria pláče. A když se zeptala, co se stalo, slyšela jen novou vlnu pláče.

Starší žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Marie byla matkou dvou synů. Oba se už dávno oženili, mají ženy a děti. A hřích si na něj stěžovat, protože na svou matku nezapomínají. Navštěvují ji často, poskytují produkty, pomáhají v domácnosti.

Ale v rodině se stalo neštěstí. Nejprve onemocněl starší syn. Ležel půl roku v nemocnici, a pak odešel na pravdu Boží. A o tři roky později zemřel i její mladší syn. Snachy s vnoučaty jí pomáhaly.

Starší žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Katka byla manželkou staršího syna, a žila nedaleko od své tchyni, kvůli čemuž ji často navštěvovala. Vdova mladšího syna Petra se přestěhovala do velkého města, kvůli čemuž Marii navštěvovala jen několikrát.

Tchyně plakala, a nemohla Katce říct, co se stalo. Jen teprve večer tchýně řekla, o co jde. Podle jejich slov, přepsala svůj majetek na svou mladší snachu, protože ta jí o tom pořad říkala. Když to Marie udělala, mladší snacha jí přestala volat.

Starší žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jednou Katce zavolala Petra, a řekla, že chce prodat dům své tchyni, protože okamžitě potřebuje peníze. Také nabídla, aby tchyně žila s Katkou, nebo prostě ji odveze do domova pro seniory.

Katku to moc naštvalo, ale s tím nic nemohla udělat, protože dům už vlastnila Petra, a mohla s ním dělat co chce. Katka se rozhodla, že tchyně bude bydlet u ní, a s Petrou celá rodina přestala komunikovat. Udělala Katka správně?

Starší žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „NEZBÝVÁ NÁM NIC JINÉHO, NEŽ BOJOVAT DÁL“: ZELENSKYJ POZVAL NA UKRAJINU MAĎARSKÉHO PREMIÉRA ORBÁNA

PŘIPOMÍNÁME: POLSKÝ MINISTR ZAHRANIČÍ: VÁLKA NA UKRAJINĚ UKÁZALA, ŽE SE EVROPA NEZVLÁDNE UBRÁNIT BEZ POMOCI SPOJENÝCH STÁTŮ

Share