„Každá éra má své vlastní standardy krásy“ : Nejkrásnější ženy v historii, které inspirovali celý svět

Každá éra má své vlastní standardy krásy.

Sportovní dívky s připnutými rty a řasami jsou nyní v módě. Ale jednou za čas byly ženy považovány za úplně jiné – s přírodní krásou, vrozenou charismatem a neuvěřitelným magnetismem.

Přemýšlejte o tom, proč jsou tyto filmy stále sledovány s potěšením? Ano, protože krása těchto žen není z módy a je mimo čas.

Nejedná se o všechny krásy té doby, ale o 15 z nich nejvýraznějších .

1. Barbara Bouchet

Barbara Boucher – italská herečka. Poprvé se objevil na obrazovce v roce 1962. Zejména popularitu ji přinesla natáčení ve filmu „Gangy New Yorku“.

Kultová americká herečka čtyřicátých let, zpěvačka a tanečnice, múza umělců pin-up, Betty Grableová byla známá jako modelka z časopisu, královna muzikálů a miláčka amerických vojáků.

Nohy Betty Gableové byly pojištěny za jeden milion dolarů.

2. Brigitte Bardot

Brigitte Bardot je slavná francouzská filmová herečka, zpěvačka a modelka, symbol 50. – 60. let. Bardot je nejlépe známa pro filmy „A Bůh stvořil ženu“ a „Babeta jde do války“.

Po skončení své herecké kariéry se stala aktivním ochráncem zvířat.

3. Britt Ekland.

Britt Ekland je švédská herečka a modelka, která získala Hollywood. Nejvíc ze všeho si pamatuji jako dívku Bond v devátém filmu „Muž se zlatou zbraní“.

4. Carrie Fisher.

Carrie Fisher je americká herečka, scenáristka a spisovatelka prózy, dcera herečky Debbie Reynolds a zpěvaka Eddie Fisher.

Sláva získala díky své roli jako princezna Leia ve filmové sáze Star Wars.

5. Catherine Deneuve.

Catherine Deneuve je nejslavnější francouzská herečka, kterou někteří nazývají „posledním megastarem Francie“. Debutovala ve 14 letech. To se stalo populární díky filmu „The Umbrellas of Cherbourg“.

6. Elizabeth Taylor.

Elizabeth Taylor je anglo-americká herečka, která třikrát získala cenu Akademie. První herečka, jejíž poplatek za roli Kleopatry činil milion dolarů.

7. Elke Sommerová.

Elke Sommerová (Schlets) – německá herečka, umělkyně, se narodila v luteránské rodině. V roce 1962 debutovala v Hollywoodu.

V roce 1964 se přestěhovala do Spojených států, kde se brzy stala jednou z filmových hvězd a stala se symbolem Hollywoodu.

8. Gloria Hendry.

Gloria Hendry je americká herečka. Svou hereckou kariéru zahájila v roce 1968 ve filmu Sidney Poitier „Panu učiteli s láskou“.

Jeden z nejznámějších filmů se svou účastí – „Live and Let Die“, byl propuštěn v roce 1973 a v něm hrála roli Rosie Carver.

9. Heather Thomas.

Heather Ann Thomas je americká herečka, spisovatelka, scenáristka a politická aktivistka.

Proslavila se po hraní Judy Banks v televizním seriálu Scapegoat.

Share