„Každý den mě motivuje a inspiruje“ : Dvanáctileté dítě dělá psí kravaty, aby jim pomohlo najít domov

Najít novou rodinu pro zvíře opuštěné majiteli je velmi, velmi obtížné. Naštěstí existují lidé, kteří neopouštějí hrdinské a velmi kreativní pokusy pomoci, píše BoredPanda.

A nenosí pláštěnky – motýlky jsou nyní v módě!

.

Navzdory svému mladému věku, dvanáctiletému chlapci se zlatým srdcem z New Jersey, se Darius Brown rozhodl pomoci našim chlupatým přátelům najít dům co nejrychleji.

.

Vytváří stylové ručně vyráběné motýlky pro kočky a psy a věnuje je útulkům pro zvířata, aby mohli upoutat pozornost budoucích majitelů.

.

Darius Brown má svůj vlastní příběh, který ovlivnil jeho postoj k životu. Ve 2 letech mu byla diagnostikována zpožděná řeč, porozumění a jemné motorické dovednosti.

.

Ve věku 8 let začal pomáhat své starší sestře řezat textilie pro šití, což mu také pomohlo rozvíjet jemné motorické dovednosti.

Jeho úžasný talent se však ukázal, když se rozhodl využít své dovednosti a kreativitu pro pozitivní změny ve světě.

.

Ve věku 11 let založil Darius Brown společnost Beaux & Paws, pet oděvní společnost specializující se na jedinečné a stylové motýlky pro lidi a jejich nadýchané rodiny.

Zdá se, že mladý generální ředitel ví o správných způsobech podnikání více než mnoho moderních podnikatelů.

.

Darius šije a dává nespočet motýlů do útulků pro zvířata a adopčních center ve Spojených státech a Velké Británii. A na Instagramu ho podpořilo více než 43 tisíc sledujících.

.

Rozhodl se pomoci zvířatům po ničivých důsledcích hurikánu Harvey a hurikánu Irma v roce 2017. Mnoho domácích mazlíčků odešlo z domova do různých úkrytů po celé zemi a kvůli nedostatku adoptivních rodičů byli často utraceni.

.

Darius byl odhodlán pomoci zachránit kočky a psy. A jeho elegantní příslušenství proměnilo tisíce obyvatel útulku v roztomilá a elegantní domácí zvířata, připravená jít každou chvíli domů.

.

V roce 2018 udělil bývalý prezident USA Barack Obama Dariusovi čestný dopis, ve kterém poděkoval mladému altruistovi za jeho laskavost a obětavost.

.

Byl publikován v novinách a hovořil o něm v mnoha televizních pořadech.

.

Za své úsilí a úspěchy získal obrovské množství ocenění. Brown hovoří o událostech, povzbuzuje ostatní, aby dělali dobře.

.

Darius Brownova sestra, Dazhai, nedávno zahájila kampaň zaměřenou na fundraising a vyzvala lidi, aby se k Dariusovi připojili na jeho záchrannou misi pro domácí mazlíčky letos v létě.

Stanovil si cíl navštívit více než 5 států, stát se dobrovolníkem v různých útulcích a adopčních střediscích a vybavit je svými motýlky.

.

„Každý den mě motivuje a inspiruje.Udělal se dobře a udělám vše, co bude v jeho silách, abych mu pomohl,“ říká Dariusova sestra Dazhai.

Inspirativní příběh! A velmi krásné motýly!

Share